Úvod > Co chcete dělat? > Balony Praha – dopřejte si vyhlídkové lety balonem
Zážitky

Balony Praha – dopřejte si vyhlídkové lety balonem

Vyhlídkový let balonem je plný dobrodružství, romantiky a poznání. Společnost Balony Praha provozuje balonové létání na území hlavního města Prahy, ve středních Čechách, Plzni a v Českém ráji. Zkušení piloti se mimo komerčního létání účastní také mezinárodních závodů.
Lety balonem provádíme na přání zákazníků po celé ČR i v zahraničí již desítky let a naši piloti patří mezi nejzkušenější. Proto si nás často vybírají jak mnohé celebrity, tak pro natáčení a poradenství i televizní a filmové štáby (např. film Vratné lahve, magazín Víkend na TV Nova – Dva fousáči v balónu a další).

Kromě vyhlídkových letů balónem provádíme i firemní team buildingy, výcvik pilotů, prodej balonů, reklamní plochy a další. Účastníme se mezinárodních závodů např. Pohár Gordona Bennetta.
 

Nabídka letů

Let nad Prahou – pohled na celou Prahu jako na dlani. Nádhera, jakou spatří jen málokdo. Cena: 5 490 Kč/osoba. Let trvá 1 až 1,5 h

Let nad Karlštejnem – hrad Karlštejn s romantickou řekou Berounkou, hlubokými lesy i trampskou, mýty opředenou Amerikou, jsou nejromantičtějším typem pro vyhlídkový let balonem. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Konopištěm – uvidíte město Benešov, bájemi opředenou horu Blaník s jejími spícími rytíři, na romantický zámek Konopiště, letiště, meandry Sázavy, na západě budete tušit Vltavu s její Slapskou přehradou… Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Plzní - můžete se těšit na řeku Berounku s jejími romantickými meandry, hrad Radyni, okolní na houby bohaté hluboké lesy kontrastující s rovinatou Plzní, kterou obepíná dálniční okruh, tři letiště, známý vězeňský areál Plzeň Bory i na stavebně pestré centrum města, které bylo v závěru druhé světové války silně bombardováno. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Českým rájem – uvidíte Říp, Ještěd, Sněžka, na dohled bude také Bezděz, Trosky, Prachovské skály, a vše rámuje úrodná Polabská nížina. Vy se obvykle kocháte, ale pilot již hledá místo, kde přistát. Zde také není velké množství míst pro přistání a dobrá příprava a zkušenosti se často hodí. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Kutnou Horou - perlou vyhlídkového letu je historické mincovní město Kutná hora zapsané v UNESCO, s množstvím historických památek, včetně stříbrných dolů, chrámu sv. Barbory, středověkých měšťanských domů… Z ptačí perspektivy si prohlédnete i sousední město Kolín, zahlédnete i lázeňské město Poděbrady, případně Čáslav atd. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Stellplatz Český Kras

Stellplatz Český Kras

Vysoký Újezd, Střední Čechy
Restaurace Rošáda Bubovice

Restaurace Rošáda Bubovice

Bubovice, Střední Čechy
Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Karlštejn, Střední Čechy