Úvod > Co chcete dělat? > Balony Praha - dopřejte si vyhlídkové lety balonem

Balony Praha - dopřejte si vyhlídkové lety balonem

Zážitky
Vyhlídkový let balonem je plný dobrodružství, romantiky a poznání. Společnost Balony Praha provozuje balonové létání na území hlavního města Prahy, ve středních Čechách, Plzni a v Českém ráji. Zkušení piloti se mimo komerčního létání účastní také mezinárodních závodů.
Lety balonem provádíme na přání zákazníků po celé ČR i v zahraničí již desítky let a naši piloti patří mezi nejzkušenější. Proto si nás často vybírají jak mnohé celebrity, tak pro natáčení a poradenství i televizní a filmové štáby (např. film Vratné lahve, magazín Víkend na TV Nova – Dva fousáči v balónu a další).

Kromě vyhlídkových letů balónem provádíme i firemní team buildingy, výcvik pilotů, prodej balonů, reklamní plochy a další. Účastníme se mezinárodních závodů např. Pohár Gordona Bennetta.
 

Nabídka letů

Let nad Prahou - pohled na celou Prahu jako na dlani. Nádhera, jakou spatří jen málokdo. Cena: 5 490 Kč/osoba. Let trvá 1 až 1,5 h

Let nad Karlštejnem - hrad Karlštejn s romantickou řekou Berounkou, hlubokými lesy i trampskou, mýty opředenou Amerikou, jsou nejromantičtějším typem pro vyhlídkový let balonem. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Konopištěm - uvidíte město Benešov, bájemi opředenou horu Blaník s jejími spícími rytíři, na romantický zámek Konopiště, letiště, meandry Sázavy, na západě budete tušit Vltavu s její Slapskou přehradou… Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Plzní - můžete se těšit na řeku Berounku s jejími romantickými meandry, hrad Radyni, okolní na houby bohaté hluboké lesy kontrastující s rovinatou Plzní, kterou obepíná dálniční okruh, tři letiště, známý vězeňský areál Plzeň Bory i na stavebně pestré centrum města, které bylo v závěru druhé světové války silně bombardováno. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Českým rájem - uvidíte Říp, Ještěd, Sněžka, na dohled bude také Bezděz, Trosky, Prachovské skály, a vše rámuje úrodná Polabská nížina. Vy se obvykle kocháte, ale pilot již hledá místo, kde přistát. Zde také není velké množství míst pro přistání a dobrá příprava a zkušenosti se často hodí. Trvá 45 minut – 1,5 hodiny. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.

Let nad Kutnou Horou - perlou vyhlídkového letu je historické mincovní město Kutná hora zapsané v UNESCO, s množstvím historických památek, včetně stříbrných dolů, chrámu sv. Barbory, středověkých měšťanských domů… Z ptačí perspektivy si prohlédnete i sousední město Kolín, zahlédnete i lázeňské město Poděbrady, případně Čáslav atd. Cena pro 2-3 osoby 15 690 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2019
16.5.
Běhej lesy Karlštejn

Běhej lesy Karlštejn

Bubovice, Střední Čechy
8.5.
Posvátné prostory večerního Karlštejna

Posvátné prostory večerního Karlštejna

Karlštejn, Střední Čechy
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky hradu Karlštejn

Zimní prohlídky hradu Karlštejn

Karlštejn, Střední Čechy
29.3.
Mše svatá

Mše svatá

Karlštejn, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Karlštejn, Střední Čechy
Výletní hospůdka U Krobiána

Výletní hospůdka U Krobiána

Beroun, Střední Čechy
Taverna U Ezopa v Karlštejně

Taverna U Ezopa v Karlštejně

Karlštejn, Střední Čechy