!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Apatyka Café
Gurmánská turistika

Apatyka Café

Kavárna v interiéru novohradské barokní lékárny. Kolumbijská káva, moravské a gruzínské víno, dezerty, domácí šťávy a džemy, čaje a další. K dispozici je salonek, letní terasa s dětským hřištěm a vnitřní dětská herna. Bezbariérové. Vhodné pro soukromé oslavy, přednášky, školení, firemní akce.
Nově otevřenou kavárnu naleznete v unikátním prostoru původní barokní lékárny hned vedle náměstí v Nových Hradech. Útulné prostory Vás mile překvapí svou jedinečnou atmosférou. K výborné kávě nabízíme také chutné maličkosti k snědku. Naše kavárna je to nejlepší místo na setkání s přáteli či rodinou. Přijďte si k nám zpříjemnit svůj den. Využít můžete i naší pohodové zahrádky.

 Dobrou kávu, osvěžující zmrzlinu a výtečné dezerty si u nás můžete vychutnat nejen v odpoledních hodinách. Díky internetu zdarma můžete bez problémů užít volnou chvilku nebo vyřídit neodkladné záležitosti. Pro Vaše děti máme přichystaný zábavný koutek.

Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíčku ocení bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci jsou u nás vítaní!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019
18.11.
20.11.
Gastrofest České Budějovice 2021

Gastrofest České Budějovice 2021

České Budějovice, Jižní Čechy
31.7.
Hradozámecká noc na hradě Nové Hrady

Hradozámecká noc na hradě Nové Hrady

Nové Hrady, Jižní Čechy
4.12.
5.12.
Vánoce u pana správce

Vánoce u pana správce

Nové Hrady, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí