Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Kamínek – samota, klid a příroda u Nových Hradů
Ubytování

Penzion Kamínek – samota, klid a příroda u Nových Hradů

Dopřejte si odpočinkovou dovolenou na pomezí CHKO Třeboňsko a krásné přírody Novohradských Hor. Okolí Nových Hradů je skvělým výchozím bodem pro cyklistiku, výlety za památkami jižních Čech i pro návštěvu sousedního Rakouska.

Penzion Kamínek naleznete na samotě uprostřed lesů asi 6 km od Nových hradů. Ubytování je zde možné v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Hostům je k dispozici celý areál penzionu s velkou zahradou, zahradním wellness, trampolínou, houpacími sítěmi, ohništěm a hřištěm na nohejbal a volejbal.

Na zahradě je také letní parket a pergola s krytými místy k sezení. Proto je zahrada vhodná nejen k odpočinku, ale i pro nejrůznější oslavy a svatby. V zahradním wellness možnost koupání v sudu, finská sauna a masáže. Restaurace penzionu nabízí výbornou domácí kuchyni. Při výletech do okolí můžete navštívit hrad a klášter v Nových Hradech, přírodní rezervaci Tereziino údolí, park exotických zvířat ve Dvorci nebo se vydat za koupáním do nedaleké pískovny u Halámek.

Obzvlášť rodiny s dětmi často vyrážejí i do aquaparku v rakouském Gmündu. Cyklisty zase potěší síť udržovaných cyklotras, po kterých se mohou vydat na rovinaté Třeboňsko i do kopcovitého terénu Novohradska.

Mimo to penzion Kamínek nabízí také svatební služby. Lze si zde pronajmout restauraci (60 osob) nebo sál (70 osob) i venkovní prostory s pódiem, pergolou a krytým sezením. Samozřejmostí je ubytování svatebčanů (max. 60, u větší svatby v okolí). Dále zde bude postaráno o svatební výzdobu (dekorace a květiny), pečení selátek na rožni, svatební menu či hostinu dle vašich představ a svatební cukroví. Je možné zajistit i živou hudbu, ohňostroj, fotografa, kadeřnice a další svatební služby. Své ano si můžete říct na goticko-barokním hradě v Nových Hradech, na zahradě u penzionu pod rozkvetlými stromy nebo na louce v okolí.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Apatyka Café

Apatyka Café

Nové Hrady, Jižní Čechy
Residence Terčino údolí

Residence Terčino údolí

Nové Hrady, Jižní Čechy