Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Apartmány s kavárnou Kyhanka v Orlickém Záhoří
Gurmánská turistika

Apartmány s kavárnou Kyhanka v Orlickém Záhoří

Kyhanka na samém vrcholu Orlických hor je místo, kde bude o vás skutečně postaráno a budete se cítit jako doma. Vynikající kávu a širokou nabídku výborných dezertů naleznete v útulné kavárně, ubytování vám poskytnou pohodlné apartmány.
Za vznikem Kyhanky stojí paní Růžena Martincová se svým manželem, panem Josefem Martincem, a dcerami Kateřinou a Michaelou. Gastronomií se naše rodina zabývá již od roku 1960 a to bez přestání. Navazujeme na několikaletou rodinnou tradici našich předků, prarodičů paní Růženy a Eduarda Prausových. Přáli jsme si vybudovat kavárnu, která nebude jen prázdným místem a cizím prostorem, ale bude místem setkávání starých známých i nových tváří nad šálkem výborné kávy a skvělých dezertů. Budovali jsme kavárnu srdcem a doufáme, že to bude znát.

Ze staré roubené budovy jsme vybudovali útulné a stylové místo, které respektuje historii stavby a zároveň nabízí moderní rodinné ubytování. V přízemí se nachází malá kavárna s designovým dětským koutem.
 

Kavárna

Přáli jsme si vybudovat kavárnu, která nebude jen cizím prostorem, ale bude místem setkávání starých známých i nových tváří nad šálkem výborné kávy a skvělých dezertů. Budovali jsme kavárnu srdcem a doufáme, že je to znát.
 

Apartmány

Kyhanka je více než jen běžné ubytovací zařízení – je to místo, kde o vás bude skutečně postaráno a budete se cítit jako doma. Od návrhu stavby až po vnitřní vybavení, jsme měli na mysli vaše pohodlí a spokojenost. V Kyhance nabízíme pohodlné ubytování ve dvou ubytovacích jednotkách (1 x studiový apartmán a 1 x rodinný apartmán).

Co byste měli vědět o našich apartmánech?
  • nachází se v 1. patře
  • ústřední topení
  • WiFi zdarma
  • nekuřácké prostory
  • vybaveny stylovým nábytkem a kvalitními lůžky s komfortními matracemi
  • samostatný úložný prostor
  • kuchyňský vestavný kout (mikrovlnná trouba, lednička, přenosný indukční vařič, rychlovarná konvice, standardní kuchyňský inventář)
  • koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem
  • možnost zdarma zapůjčení dětské postýlky, dětské židličky a vaničky, bezpečnostní ochranné kryty na elektrické zásuvky
  • ručníky, osušky, ložní prádlo, toaletní papír, sáčky do odpadních košů

...to vše je samozřejmou součástí našich apartmánů

Provozovatel

Kyhanka

Orlické Záhoří 35
517 64 Orlické Záhoří
Tel.:
+420 602 411 958
Email:
kyhanka-zahori@em...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kyhanka.cz
GPS:
50,279176 16,473564
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Akce v okolí

Šediváčkův long 2023 – extrémní závod psích spřežení

Šediváčkův long 2023 bude! Orlické hory budou opět patřit musherům. Ve dnech 24. až 28. 1. 2023 proběhne již 26. ročník jednoho z nejtěžších závodů psích spřežení v Evropě – Šediváčkův long.
Deštné v Orlických horách, Královéhradecký kraj

ČEZ SkiTour #3 – Orlický maraton

Největší seriál běžkařských závodů bude hostit velice tradiční maraton v Orlických horách.
Deštné v Orlických horách, Královéhradecký kraj

12. Tradiční výstava Betlémů na zámku Kvasiny

Již po dvanácté jsou v pěti sálech zámku Kvasiny vystaveny téměř dvě stovky betlémů všech materiálů, velikostí, domácího i exotického původu! Přijďte si užít sváteční atmosféru s přáteli, rodinou i dětmi.
Kvasiny, Královéhradecký kraj

Kostel sv. Jana Křtitele v Orlickém Záhoří

Pozdně barokní kostel pochází z let 1754-63 a stojí na místě staršího dřevěného kostela. Ke stavbě přiléhá hranolová věž se šindelovou střechou. U kostela se také nachází hřbitov a márnice.
Orlické Záhoří, Královéhradecký kraj

Skiareál Jadrné u Orlického Záhoří

Jadrná u Orlického Záhoří je velmi skromným domáckým areálem s jednou pravidelně upravovanou sjezdovkou o délce 300 metrů a jednoduchým vlekem.
Orlické Záhoří, Královéhradecký kraj

Nejdelší osvětlený okruh pro běžkaře v Orlickém Záhoří

V Orlickém Záhoří na Rychnovsku naleznete 4,5 kilometru dlouhý běžkařský okruh, který je nejdelší osvětlenou tratí pro běžecké lyžování v zemi. Parkování i vstup na něj je pro běžkaře zcela zdarma.
Orlické Záhoří, Královéhradecký kraj

Skiareál Bedřichovka u Orlického Záhoří

Skiareál Bedřichovka v Orlickém Záhoří v Orlických horách láká na klidné prostředí rodiny s dětmi i zdatné lyžaře.
Orlické Záhoří, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Glampingová chalupa Záhorka v Orlických horách

Záhorka je nová chaloupka s pravou horskou atmosférou. Ukrývá v sobě dva apartmány, které se dají propojit. Můžete si tak pronajmout buď jen jeden z nich, anebo celou chalupu. Pohodlně se sem vejde 13 dospělých a čtyři děti.
Orlické Záhoří, Královéhradecký kraj

Penzion Pašta

Penzion Pašta je umístěn nejblíže ke Ski centru Říčky, a tak vás ráno po snídani doveze skibus do střediska a odpoledne sjedete z modré sjezdovky přímo k hotelu. Přímo v hotelu můžete využít saunu, masáže, lanové centrum a další aktivity.
Říčky v Orlických horách, Královéhradecký kraj

Spaní na medu – medový glamping v Říčkách v Orlických horách

Na 27 m² obytného včelína najdete maximální komfort a nebude vám chybět vůbec nic. Spaní na medu ukrývá všechny výdobytky moderní doby a poskytuje maximální komfort. Je stvořeno k relaxaci a odpočinku ideálně ve dvou.
Říčky v Orlických horách, Královéhradecký kraj

Chalupa u Mamuta v Říčkách

Horská chalupa v lyžařském centru Orlických hor s vyhřívaným bazénem, saunou, bezdrátovým wi-fi připojením k internetu. Kapacita chalupy je 18 lůžek.
Říčky v Orlických horách, Královéhradecký kraj