Úvod > Co chcete dělat? > Apartmá Kvilda s půjčovnou lyží a snowboardů
rodina131579280.jpg
"> rodina131579280.jpg "> kvilda1.jpg "> kvilda2.jpg "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Apartmá Kvilda s půjčovnou lyží a snowboardů

Ubytování
Příjemné ubytování v prostorných, plně vybavených, apartmánech, ve zděném řadovém domku na Kvildě - přímo u lyžařských vleků. Díky své rozloze apartmány nabízejí mimořádně pohodlné ubytování. Půjčovna veškerého lyžařského vybavení v přízemí domu.
Apartmá Kvilda nabízí kvalitní ubytování v 2-3 pokojových prostorných plně vybavených apartmánech. Svou rozlohou, která převyšuje průměrnou rozlohu ostatních apartmánů v obci, poskytují apartmány mimořádně pohodlné ubytování.

Každý apartmán se skládá z jedné nebo dvou ložnic (různý počet lůžek), kuchyně nebo obývacího pokoje (možná přistýlka) s kuchyňským koutem a příslušenství. Dva apartmány mají balkón. Prostorné a nejlépe položené apartmány na Kvildě se nachází v centru obce přímo pod sjezdovkou - po pravé straně směr Borová Lada.

V přízemí domu je půjčovna veškerého lyžařského vybavení.K zapůjčení nabízíme sjezdový a běžecký komplet (lyže, boty, hole) - vše lze zapůjčit i samostatně, včetně snowboardů, sněžnic i saní. Dále nabízíme přilby a brýle. Ubytovaní hosté mohou uplatnit na zapůjčení lyžařského vybavení slevu.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 8. 2019