Úvod > Co chcete dělat? > Adventure MiniGolf Praha
Adventure MiniGolf Praha
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Adventure MiniGolf Praha

Zážitky
Zábavná hra na bázi golfu, pro všechny členy rodiny. Máte dost každodenního stresu a chcete se z relaxovat? Společnost Adventure Golf Praha s.r.o. zve na 18jamkové, mezinárodně certifikované adventure golfového hřiště v prostorách O2 Arény v Praze.
Inspirací hřišti v O2 Aréně byly již fungující hřiště v Severní Americe, kde se stal adventure golf velmi populárním zejména proto, že dokáže oslovit všechny věkové kategorie. Překážky na jednotlivých drahách činí nejrůznější terénní nerovnosti – vyvýšeniny, boule, prohlubně, “písečné” překážky, kameny a další. Mezi jednotlivými drahami jsou cestičky, které vás dovedou vždy k další dráze v pořadí. Celý dojem z adventure golfu je mnohem přírodnější a přirozenější, než je tomu u minigolfu.

Adventure golf je velmi oblíbený sport, který mohou hrát naprostí golfoví amatéři, ale na druhou stranu se mu věnují i profesionálové. Jedná se v podstatě o kombinaci golfu a minigolfu. Zatímco z minigolfu si adventure golf vzal velikost hřiště, jeho povrch, tvar a překážky jsou čerpány z golfu klasického. Hřiště na adventure golf tedy v podstatě vypadá jako miniaturní golfové hřiště. Místo šedého eternitu známého z minigolfu je povrch hřiště na adventure golf tvořen umělou golfovou trávou a po hřišti se bez obav můžete procházet tak, jako na opravdovém golfu. Jen přitom nenachodíte tolik kilometrů. Adventure golf se díky malé velikosti hřiště někdy nazývá adventure minigolf.

Rekreačně provozovaný adventure golf je obvykle pojat především jako zábava. Můžete si ho zahrát s rodinou, zvládnou ho i poměrně malé děti. Je ale také ideální náplní rodinných oslav či firemních akcí. Je to podobné jako s bowlingem. Hráči nepotřebují skvělou fyzičku ani žádný speciální trénink, prostě přijdou, seznámí se se základními pravidly a mohou hrát.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019