Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Lípy na Vysočině – ubytování i půjčovna trekkingových kol
Letní sporty

Penzion U Lípy na Vysočině – ubytování i půjčovna trekkingových kol

Pension U Lípy vám nabízí ubytování v krásném prostředí Českomoravské vysočiny i možnost zapůjčení trekkingových kol a projížděk krásnou přírodou Vysočiny.

Máte chuť nakrásnou vyjížďkou na kole po Vysočině a nemáte kolo? Nebo snad kolo máte, ale nechce se vám jej s sebou vozit? Nevadí, využijte služeb naší Lipové cyklopůjčovny a užijte si báječné kilometry bez starostí. Rádi vám zapůjčíme kompletní výbavu přilby, hustilky, lepení, lékarničky, cyklozámku, cyklosvítilny, cyklobrašny, pláštěnky, včetně třeba "bůra" na pivo. Za šetrné zacházení se Vám naše kolo odvděčí bezpečnou a pohodlnou jízdou! Pro cyklisty jsou v oblasti Žďárských vrchů i celé Českomoravské vrchoviny velice zajímavé podmínky. Rozhodně charakter zdejší přírody, její rozmanitost a terénní profily společně s množstvím míst, která stojí za to navštívit, vytváří pro cykloturisty i sportovní cyklisty řadu možností, pro jejich vyžití. Oblast protíná několik značených dálkových cyklotras, ale kromě nich je zde hodně cest, které cyklisty zavedou na zajímavá místa.

Ve pensionu U Lípy naleznete restauraci s krbem a vinárnu, kde nabízíme českou kuchyni a moravské víno. Jídelní lístek je plný dobrot i pro malé strávníky, nabízíme nejen lokální potraviny a výrobky, ale připravíme vám i bezlepková jídla.

Pokoje a apartmány jsou svou podobou inspirovány rozmanitostí zdejší kouzelné krajiny, která ovlivnila řadu světoznámých malířů, hudebníků, spisovatelů, básníků a jiných výjimečných lidí. Přijeďte do Pensionu U Lípy v létě a ubytujte se v Letním pokoji. Bude-li právě horká sezóna, proč si nevybrat Zimní pokoj, který je laděn do chladných, modro-šedých tónů? Nebo snad chcete uvítat na Vysočině jaro? Ať je tedy s vámi i v Jarním pokoji plném živých barev. Krásné podzimní dny umocní osobité kouzlo Podzimního pokoje, který je zde nachystán právě pro vás.

Že byste zkusili radši něco jiného? Co takhle pokoje Nebe, Peklo a Ráj? Nebo snad pokoje U Mateřídoušky, U Levandule nebo Za Šípkovým keřem? Maximální komfort Vaší dovolené naleznete právě v těchto pokojích.
 

Provozovatel

Pension U Lípy

Rovečné 20
592 65 Rovečné
Tel.:
+420 566 574 057
Tel.:
+420 608 434 165
Email:
info@pension-u-li...
WWW:
www.pension-u-lip...
GPS:
49,566093 16,368035
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:Cena za půjčení kola na 1 den. Ubytování od 790 Kč/noc/pokoj.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice

Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice

Olešnice, Jihomoravský kraj
Forest Resort

Forest Resort

Vír, Kraj Vysočina