Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > ZasTenRock – hudební festival
Festivaly

ZasTenRock – hudební festival

4. ročník hudebního festivalu s báječnou přátelskou atmosférou pro příznivce nejen rockové hudby.
Pro návštěvníky areálu je připraveno pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, grill bar, míchané alkoholické i nealkoholické koktejly a dvě pódia, která budou zajišťovat nepřetržitý přísun hudby.

Vystoupí kapely: Těla (Liberec), Komunál (Chlumec n/C), Sabrage (Pardubice), Divokej Bill revival band (Náchod), Wanastowi Vjecy revival (Bílina), Damage Inc Metallica revival (Prostějov), Hush (Jablonec n/N), Těsně Vedle (Železný Brod), John Silver (Smržovka), Esthetics (Jablonec n/N).

Provozovatel

Fotbalový oddíl TJ Sokol Zásada

Zásada 344
468 25 Zásada
Tel.:
+420 606 655 595
Tel.:
+420 777 775 011
Email:
mirekprinc@fotbal...
Email:
ruza@fotbalzasada.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zastenrock.cz
GPS:
50,697684 15,269931
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Tipy na výlet:
Zásada a okolí
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 195 Kč

Poznámka:Vstupné: předprodej 195 Kč, na místě 250 Kč

 

Časová náročnost

10,0 hodin

 
 

Advent na Kittelovsku – program příležitostné kavárny a jarmarku

Advent na Kittelovsku Od 6.12. Příležitostná odpolední kavárna s benefičním prodejem a každodenním programem. 10.12. Hlavní program na celý den. Koncerty, divadlo, zážitky z tvorby řemeslných výrobků.
Pěnčín, Liberecký kraj

Vánoční svařák ve Výtopně Kořenov

Vánoční program ve Výtopně Kořenov.
Tanvald, Liberecký kraj

Vánoční trhy na Bělišti v Železném Brodě

Vánoční trhy, které se konají v jednom z největších a nejkrásnějších domů, jenž reprezentuje pojizerskou lidovou architekturu 19. století, mají dvacetiletou tradici. S jejich pořádáním začalo muzeum již v roce 2002.
Železný Brod, Liberecký kraj

České vánoce v Křišťálovém ráji

Tradiční vánoční akce Svazu výrobců skla a bižuterie. Poprvé v Křišťálovém ráji!
Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Preciosa Ornela

Jen málo věcí, které nás každý den obklopují a provázejí, má tak bohatou a fascinující historii, jako skleněné perličky. Historie českých perliček sahá až hluboko do 16. století, kdy se ve městě Mšeno na severu Čech rozhořela první sklářská pec.
Zásada, Liberecký kraj

Tandemové lety na strojích Fresch Breeze

Tandemcentrum.cz sdružuje tandemové piloty za účelem ukázat turistům Jizerské hory, Maloskalsko a Český ráj ze vzduchu. „Vzdušný turista“ během vyhlídkového letu získá přehled o uvedených lokalitách.
Zásada, Liberecký kraj

Zásada Ski centrum u Jablonce nad Nisou

Nedaleko Jablonce nad Nisou najdete lyžování, které je vhodné pro začátečníky, méně zdatné lyžaře a díky nočnímu lyžování i pro všechny ty, kteří by nejraději lyžovali po celý den.
Zásada, Liberecký kraj

Minimuzeum Na Mlatě

Minimuzeum je odloučenou expozicí Muzea Cimrmanovy doby v Příchovicích. Sbírka je umístěna ve stodole manželů Pohlových na Hamrskách. Můžete zde najít spoustu předmětů běžně užívaných v období začátku 20. století.
Velké Hamry, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion svatý Florián v Zásadě v Jizerských horách

Přijeďte si odpočinout či zasportovat do krásné přírody Jizerských hor. Ubytování je v rodinném penzionu s vynikající domácí kuchyní a nabízí spoustu možností na trávení volného v blízkém okolí a to jak v létě, tak v zimě.
Zásada, Liberecký kraj

Glamping ubytování v Bledově – Tiny house done a chatička

Beldov je les, loučka, chalupa a Tiny house done nedaleko obce Smržovka v Jizerských horách. Za den či dva v Tiny house done zjistíte, jak málo stačí ke štěstí a vyzkoušíte odpočinek na 12 metrech čtverečních s výhledem do lesa.
Nová Ves nad Nisou, Liberecký kraj

Chata Terez – dovolená u sjezdovky v Jizerských horách

Nová Chata Tereza v Jizerských horách ve Smržovce. Ubytování v soukromí pro 18 osob s vlastním vařením znamená jediné – na horách budete jako doma. Na sjezdovku skiareálu Filip blíže než do sousední chalupy, v létě 10 minut autem na Hřebenovku.
Smržovka, Liberecký kraj

Penzion U Potůčku ve Smržovce

Typický horský penzion, přebudovaný z Jizerskohorského statku, umístěný v klidné okrajové části podhorského městečka Smržovky, na tzv. Samotě u Štaffů, pod rozhlednou Černá studnice. Dominantou kouta je jeden z nejkrásnějších kostelů v tomto kraji, kostel sv. Michaela Archanděla z roku 1781.
Smržovka, Liberecký kraj