Úvod > Co chcete dělat? > Zásada Ski centrum u Jablonce nad Nisou
Zásada Ski centrum u Jablonce nad Nisou
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zimní sporty

Zásada Ski centrum u Jablonce nad Nisou

Nedaleko Jablonce nad Nisou najdete lyžování, které je vhodné pro začátečníky, méně zdatné lyžaře a díky nočnímu lyžování i pro všechny ty, kteří by nejraději lyžovali po celý den.
Lyžařské středisko Zásada se nachází pod hřebenem Černé Studnice, v nadmořské výšce 520 – 635 m.n.m. Sjezdové tratě jsou v areálu dvě. Hlavní sjezdovka se střední obtížností má délku 500 m, šířku 100 m a převýšení 110 m. Malá sjezdovka s lehkou obtížností a provazovým vlekem, vhodná pro děti a začátečníky, má délku 100 m a převýšení 15 m. Pokud jste začátečníci vlekaři vám při nastupování vlek zpomalí a pomohou nastoupit. Sjezdové tratě jsou denně upravovány a vybaveny systémem umělého zasněžování a osvětlení.
 
Jednodenní a odpolední permanentky končí v 16.00 hod., kdy začíná večerní lyčování. Jízedenku na něj lze koupit na 1, 2 nebo 3 hod. U dvou a vícedenních permanentek večerní lyžování v ceně. 
 
V půjčovně najdete vše co potřebujete: lyže od těch nejmenších až po ty největší, snowboardy, lyžařskou a snowboardovou obuv, helmy..

Nejen na děti, ale i na lyžaře a snowboardisty staršího data narození tu čeká zkušený tým instruktorů. Záleží jen na Vás jestli se chce učit základům nebo vypilovat „závodnický“ styl. Výuka probíhá individuálně nebo ve skupinách. Doporučujeme se předem objednat, vyhnete se tak čekání na svého instruktora.

 

Ubytování a restaurace v okolí