Úvod > Kalendář akcí > Pivovarské slavnosti 2016 s Ferdinandem

Pivovarské slavnosti 2016 s Ferdinandem

Kdy 10. září 2016 12:00 - 22:00 Gastronomické akce
V sobotu 10. září benešovský pivovar Ferdinand otevře své brány a nabídne spoustu dobré zábavy nejen pro dospělé. V pravé poledne budete moci vstoupit do areálu pivovaru, kde pro vás i pro vaše děti bude připraven odpolední nabitý program.

Návštěvníci a zejména milovníci piva budou moci v Benešovském areálu pivovaru Ferdinand od 12:00 do 22:00 ochutnávat pivní speciály, nefiltry a limonády v čele s místní Ferdinádou.

Na Pivovarských slavnostech budou k ochutnání všechny druhy piva Ferdinand, včetně speciálů. Pivo bude možné vychutnat i nefiltrované. Těšit se můžete také na malinovou Ferdinádu. K pivu chystají naši cateringáři spoustu kvalitních dobrot. V nabídce budou pokrmy připravené na našem pivě.

O zábavu se postará 8 kapel na dvou pódiích. Slavnosti zahájí tradiční dechovka Český šraml a po ní budou následovat ostatní kapely - Horáček swing orchestra, Čejka band, Lahvátor, Bílá nemoc, Cuk Letu, The Geront shadows revival, Rozjetý veverky.  Pro děti máme připraven dětský tvořivý koutek, divadýlko, hry, soutěže s pivovarskou tématikou a spousta a spousta dalšího.

Zasoutěžit si budou moci i dospěláci. Během odpoledne budou probíhat prohlídky pivovaru. Nasát zajímavosti a vyzkoušet si své znalosti o pivu, pivovaru, pivovarnictví, sladovně a sladovnictví budete moci např. během zábavné degustace, na výstavce surovin atd. Zkrátka v sobotu 10.9. nuda v pivovaru rozhodně nebude.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 9. 2016