!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vítání jara Nad Rokytkou
Akce pro děti

Vítání jara Nad Rokytkou

Kdy 21. duben 2012 13:30 - 22:00
K slavnostnímu zasazení vrby přichystala společnost BCD Group dárky a zábavné aktivity zejména pro dětské návštěvníky. Akce se uskuteční v sobotu v projektu Nad Rokytkou v pražských Vysočanech a vítáni jsou nejen obyvatelé zdejších bytových domů.
Chceme, aby se lidem v našich projektech dobře žilo a aby by v nich našli domov v tom pravém slova smyslu. Předáním bytu proto nekončí naše starost a péče o ně. Pořádáme pro ně zábavné i vzdělávací akce a semináře, na většinu z nich zveme také veřejnost. Věříme, že i na této oslavě jara s námi stráví příjemné rodinné odpoledne. A pokud se vydaří hezké počasí, zdejší cyklostezka bude určitě lákat k projížďkám na kole či na bruslích. Společnost BCD Group již plánuje další akce - Rokytka dětem k oslavě dětského dne, letní Sportovní den, Noční bojovku či Indiánský den. Dospělí jistě ocení například Grilování nebo vzdělávací a poradenské semináře s bytovou a hypoteční tematikou. Cesta pro příchozí od tramvajové zastávky U Elektry bude označena.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2020