Úvod > Kalendář akcí > Veletrh nábytku a interiérů

Veletrh nábytku a interiérů

Kdy 10. říjen 2019 10:00 - 13. říjen 2019 17:00 Výstavy
Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu FOR INTERIOR představí novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Návštěvníci budou mít možnost seznámit se nejen s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů, ale také se současným fenoménem zvaným „Boho styl“.
Podzimní FOR INTERIOR se letos zahalí do boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v boho kavárně. Ta nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct autogramiádu designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech, ani Radku Košíčkovu z Evropské školy Feng Shui. Ta poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů a nábytku.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 9. 2019