Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Vánoční dílny a divadélka pro děti
Vánoční dílny a divadélka pro děti
Akce pro děti

Vánoční dílny a divadélka pro děti

Ještě tři adventní neděle si můžete užít s divadélkem Myšky Elišky, po kterém již tradičně následují kreativní vánoční dílny. Pod dohledem odborníků se budou v Galerii Butovice vyrábět ozdoby, tvořit vánoční přáníčka či zdobit voňavé perníčky.
První adventní neděli ve 14 hodin odstartovaly v Galerii Butovice divadélka a tvůrčí dílny s tematikou Vánoc. Na setkání si mohli návštěvníci vyrobit adventní věnce, které si následně odnesli domů. Druhá adventní neděle 4. prosince 2016 se ponese v duchu zdobení vánočních stromečků a výroby ozdob. V pořadí třetí dílny proběhnou 11. prosince a ty provoní obchodní centrum perníčky. Na programu totiž bude jejich zdobení. Koho naopak láká zdobení pomerančů a tvorba vánočních přáníček, ať neváhá dorazit poslední neděli před Štědrým dnem, tedy 18. prosince. Tvořivé dílny se konají v přízemí Galerie Butovice vždy od 14:45 do 16:00 hodin.

Vánočním dílnám každou neděli předchází autorské divadélko s Myškou Eliškou, které začíná vždy ve 14 hodin. Jedná se o interaktivní výukově zábavné představení s loutkami, pantomimou, činoherními prvky a především krásnými příběhy.

Provozovatel

Galerie Butovice

Radlická 117
158 00 Praha 5
Tel.:
+420 234 141 004
Email:
info@galerie-buto...
WWW:
www.galerie-butov...
GPS:
50,049296 14,355724
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Obležení Mariupolu, poslední novináři v okupovaném městě – výstava Mstyslava Chernova a Evgenie Maloletky

Příběh dvou ukrajinských dokumentaristů, kteří do poslední chvíle zůstali v obléhaném Mariupolu, zasáhl celý svět. Chernov s Maloletkou z města, které před válkou mělo téměř půl milionu obyvatel, informovali pomocí fotografií o světě bez elektřiny, telefonického signálu, vody či dodávek jídla.
Praha 5, Praha

Nosící miniveletrh

Miniveletrh je akce pro všechny rodiče a budoucí rodiče, kteří chtějí nosit své děti.
Praha, Praha

Bruslení na školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách

Veřejné bruslení na Školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách (ulice U Jezera, kousíček od stanice metra Luka) je všední dny od 14.30 do 19.00 a o víkendech a svátcích od 9.00 do 19.00.
Praha 5, Praha

Aqua aerobik v Juklíku

Cvičení ve vodě je znovu čím dál oblíbenější. Nejen, že se s ním dostanete rychle do kondice, protože je náročnější než cvičení na suchu, ale navíc se jím nepřetěžují klouby a posiluje kardiovaskulární systém.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Saunové centrum Saunia v pražské Galerii Butovice

Saunia vybudovala v prvním patře Galerie Butovice jedno z největších saunových center v Praze. Se svou rozlohou 900 m², 5 druhy saun a parní lázní, dvoupatrovou relaxační zónou a rozsáhlou ochlazovací zónou nabízí nepřeberné možnosti relaxace s přáteli i ve dvou.
Praha 5, Praha

Mural Nové Butovice u autobusového nástupiště

Prostor autobusového mini terminálu v Nových Butovicích ozdobil roku 2020 mural malíře ZebOne, který se zabývá graffiti.
Praha 5, Praha

Mural Czech Photo Centre v Nových Butovicích

Mural – velkoplošná malba Vladimíra Hirschera na motivy Fotografie roku soutěže Czech Nature Photo 2021 od Igora Mikula výrazně oživila korzo v Nových Butovicích.
Praha 5, Praha

Czech Photo Centre v Nových Butovicích

V galerii Czech Photo Centra v pražských Nových Butovicích se návštěvníci setkají s díly předních českých i světových fotografů i se street artovými a video instalacemi. Ve venkovní galerii je zde vybudován i variabilní prostor pro návštěvníky s možností interaktivní zábavy.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha