Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Tříkrálový koncert Sezemice
Hudební a divadelní akce

Tříkrálový koncert Sezemice

Nechejte se okouzlit hudbou v nádherných prostorách kostelu Nejsvětější Trojice v Sezemicích. V rámci koncertu zazní zvuk cembala, klavír i místní varhany, které rozezvučí jedinečná čtyřruční hra manželů Muchových. Obohacením celého koncertu bude nádherný hlas sopranistky Magdaleny Vlasákové.
Zveme vás na Tříkrálový koncert sezemické rodačky, sopranistky Magdaleny Vlasákové a jejich hostů. Koncert se uskuteční v sobotu 9. ledna 2015 od 17 hodin v kostele Nejsvětější Trojice v Sezemicích.

Celý koncert bude věnován velikánům klasické hudby – G. F. Händel, J. J. Ryba, J. Ch. Bach a mnohých dalších autorům. Sopranistka Magdalena Vlasáková si připravila bohatý program, ve kterém ji doprovodí nejen varhany, ale také cembalo nebo klavír. Jedinečným zážitkem dozajista bude také čtyřruční hra na varhany, které se manželé Muchovi věnují jako jediní v České republice.

Provozovatel

Na stejné notě

Havlíčkova
533 04 Sezemice
Tel.:
+420 702 885 702
Email:
dechovyorchestr@g...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,064362 15,854031
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Tipy na výlet:
Sezemice a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Dobrovolné vstupné

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Letní kulturní festival Hrady CZ – Kunětická hora

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ v magickém prostředí osmi hradů po celé České republice představí špičku současné české a slovenské hudební scény.
Ráby, Pardubický kraj

Barvám Neutečeš

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
Pardubice, Pardubický kraj

Dynamo 100 – výročí 100 let pardubického hokeje

Oslavte 100 let pardubického hokeje výpravou do minulosti. Unikátní výstava na Zámku Pardubice nabídne návštěvníkům ucelený pohled na vývoj pardubického hokejového klubu od roku 1923 až po současnost.
Pardubice, Pardubický kraj

Expozice S.K.L.E.M. v Pardubicích

Pardubická sbírka moderního českého skla je u nás i v zahraničí respektovanou kolekcí jak svojí početností, tak kvalitou zastoupených exponátů.
Pardubice, Pardubický kraj

Úniková hra Chernobyl v Sezemicích

V čem tkví jádro problému u téhle únikovky? V jádře. Dejte hlavy dohromady s jedním nebo dvěma parťáky, chopte se dozimetrů a vydejte se na novou únikovou hru od mistrů šifer z Escape Hradubice.
Sezemice, Pardubický kraj

Akvadukty u Sezemic

Akvadukty u Sezemic byly postavené na konci 19. století a dnes jsou zapsané mezi kulturní památky. Velký sezemický akvadukt pochází z roku 1892 a Malý sezemický akvadukt byl postaven roku 1898.
Sezemice, Pardubický kraj

Vesecký kopec – vrchol písečné duny

Vlastně se jedná o vrchol na písečné duně, která stojí kousek od vesnice Veská v okrese Pardubice. Tento pískový přesyp dosahuje až 20 metrů výšky a je nejvyšší v Čechách. Jeho původ je ve vátých píscích z období mladšího pleistocénu, dnes je zalesněn borovými a dubovými lesy.
Sezemice, Pardubický kraj

Vlakem na starý hrad za drakem a dále do útulny U všech čertů v Perníkové chaloupce

Putování nejen pro děti kolem Pardubic. Vlakem přijedete do stanice Stéblová, ležící na trati ve směru Pardubice – Hradec Králové, po značené cestě se vydáte převážně lesem na hrad Kunětická hora (cca 5 km), kde vás čeká veliký starý drak a poté se vrátíte na parkoviště pod hradem – tam zajisté nepřehlédnete směrové ukazatele k Perníkové chaloupce, která je vzdálena přibližně 250 m.
Ráby, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pojme 110 hostů, přilehlá Staročeská stodola pak 90 hostů. V letních měsících nabízí areál opravdu stylové akce v zahradách. V útulném a stylově provedeném prostředí restaurace si můžete pochutnávat na jídlech české a mezinárodní kuchyně.
Ráby, Pardubický kraj

Pivovar U Vojtěchů

Pivovar v pardubické části zvané Studánka vznikl v rodinné restauraci s dlouholetou tradicí, která se začala psát již v roce 1924. Od roku 2020 se zde kloubí poctivé domácí pivo spolu s dobrou kuchyní.
Pardubice, Pardubický kraj

Staročeské medové perníky v Pardubicích

Rodinná cukrárna a perníkárna u Janošů v Pardubicích! Ochutnejte medové perníčky s kávou, čajem, mlékem nebo perníkovou medovinou a vyzkoušejte si sami zdobení perníku. Nejmladší z nejstaršího perníkářského rodu v Pardubicích Pavel Janoš vám povypráví o historii výroby perníku v Čechách i ve světě.
Pardubice, Pardubický kraj

Pivovar Mordýř v Dolních Ředicích u Holic

V březnu 2013 byl v Dolních Ředicích založen pivovar Mordýř. Vaří se zde tradičním řemeslným způsobem z českých surovin, ale svátečně lze ochutnat i pivo např. ze zahraničních chmelů. Ohlasy na tuto pestrost jsou velmi pozitivní a tak sem nachází cestu i lidé, kteří standardní pivo nepijí.
Dolní Ředice, Pardubický kraj