Úvod > Kalendář akcí > Velká cena českého turfu a Gerschův memoriál
Velká cena českého turfu a Gerschův memoriál
"> "> ">
24.9.
Přidat foto
Sportovní akce

Velká cena českého turfu a Gerschův memoriál

Sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje v sobotu 24. září jedním z nejvýznamnějších podzimních dostihových dnů: jeho vrcholy budou Velká cena českého turfu pro tříleté a starší koně a Gerschův memoriál, určený koním dvouletým. První z osmi dostihů odstartuje ve 14 hodin, areál bude otevřen od 12 hod.
Pro nejmenší návštěvníky jízdy na ponících zdarma (od 14 do 16 hodin, v případě příznivého počasí), venkovní herní zóna – tvoření pískem, workshopy, králičí hop ad. – a krytý dětský koutek "Hříbátka". Osm rovnových dostihů, samozřejmě s možností sázek bez nutnosti se registrovat.

VELKÁ CENA ČESKÉHO TURFU se na chuchelské dráze koná pravidelně od roku 1979 a v termínové listině tato zkouška zaujímá jedno z nejdůležitějších míst. Jedná se totiž o srovnávací meziročníkový test, v němž měří síly nejlepší tříletí koně (tzv. klasický ročník) se špičkovými, již prověřenými zástupci starší generace. Tříletí vytrvalci se po červnovém Derby koncem léta střetnou v St Leger a zářijová Velká cena českého turfu je logickým dalším krokem v jejich kariéře, kdy se v důležitém dostihu postaví proti elitním čtyřletým a starším koním. GERSCHŮV MEMORIÁL, jehož historie sahá až do čtyřicátých let minulého století a jenž je pojmenovaný po prvním řediteli slavného Hřebčína Napajedla, je jedním ze stěžejních dostihů pro nejmladší dostihový ročník, tedy pro dvouleté koně.

Provozovatel

Chuchle Arena Praha, s.r.o.

Radotínská 69
159 00 Praha 5
Tel.:
+420 604 298 158
Tel.:
+420 734 150 843
Email:
t.pistek@chuchlea...
Email:
j.zlamany@chuchle...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.chuch...
GPS:
50,008980 14,389583
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Cena: 180 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:Děti do 15 let a ZTP (+1 os. doprovod) zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny