Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > První výstava
První výstava
Výstavy

První výstava

V rámci otevření nového kulturního prostoru Galerie Hala C v pražské Libni proběhne výstava izraelského sochaře Yossiho Salzmana spolu s ukázkou originálních skic českého architekta Martina Rajniše. Přehlídku doplní vybraná díla ze SAGA Gallery.
“Mám velkou radost, že se nám podařilo zahájit provoz kulturního prostoru Galerie Hala C právě výstavou spojující tvorbu profesorů Yossiho Salzmana a architekta Martina Rajniše ve spolupráci se SAGA Gallery”, uvedl iniciátor projektu a majitel společnosti SEN Development, Eugen Roden. Projekt Galerie Hala C se chystá šířit místní i mezinárodní projekty v oblasti výtvarného umění, hudby a dalších kulturních odvětví. “PRVNÍ VÝSTAVA” přináší mozaiku děl několika vybraných autorů. Izraelský sochař Yossi Salzman, který v České republice vystavuje poprvé, čerpá inspiraci ze současného Izraele, starého zákona i z antické mytologie.Druhá část výstavy je věnovaná skicám a inspiracím architekta Martina Rajniše. Proces skicovaní a skica samotná by měla podle Martina Rajniše tvořit nenahraditelnou a významnou součást tvorby každého architekta.

Provozovatel

Galerie Hala C

Drahobejlova 15,
190 00 Praha 9
Tel.:
+420 773 368 830
Email:
info@galeriehalac.cz
GPS:
50,105012 14,486851
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

Florbalové derby Bohemians vs. Sparta

Klokany čeká další těžká zkouška a to v utkání proti Spartě, kde změří své síly v boji o průběžné 4. místo.
Praha, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Film Legends Museum Praha

Film Legends Muzeum Praha je novou atrakcí pro celou rodinu, která potěší každou věkovou skupinu.
Praha 9, Praha

Free Cinema

Free Cinema je vzdělávací a talentovou platformou vytvořenou v roce 2012 filmaři, pedagogy a studenty filmových oborů.
Praha, Praha

Divadlo Aha!

Divadlo Aha! je profesionálním divadlem, které se zabývá výhradně tvorbou pro děti a mládež. Divadlo má svou stálou scénu v Divadle GONG v Praze 9-Vysočanech, kde též uvádí valnou většinu svých představení.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha