Úvod > Kalendář akcí > Poznej #světovéČesko a vyhraj
Poznej #světovéČesko a vyhraj
"> "> ">
19.7.
24.7.
+ Přidat foto
Společenské akce

Poznej #světovéČesko a vyhraj

Kdy 19. červenec 2021 – 24. červenec 2021
Partnerem projektu #světovéČesko je Plzeňský kraj, v rámci kterého představuje návštěvníkům kraje atraktivní místa k odpočinu i relaxaci. Soutěž probíhí od pondělí 19. července 2021 do pátku 24. července 2021. Objev s námi krásy Karlovarského kraje!
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

O soutěži:
Partnerem projektu #světovéČesko je Plzeňský kraj – kraj zlatavého moku, tajemné historie, průmyslových památek, neobjeveného baroka, romantických hradů a zámků a dalších unikátních památek zasazených v nádherné a rozmanité přírodě.

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na víkendový pobyt ve Spa Hotelu Imperial***** v Karlových Varech – součástí je ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí ve 2lůžkovém pokoji Superior, 3x wellness procedura na osobu, 2x bohatá snídaně a 2x večeře formou buffetu v restaurantu Prague, 1x káva a zákusek, 1x minerální koupel s přírodními esencemi, 1x aromaterapeutická částečná masáž a 1x oxygenoterapie. Hotel Imperial***** nabízí ideální polohu pro pobyt v Karlových Varech, nachází se kousek od centra, ale v klidné části, obklopen parkem. Všechny pokoje nabízí neopakovatelný výhled na Krušné hory, město, nebo okolní lázeňské lesy.

Úterní výherce získá voucher na pobyt v butikovém hotelu SwissHouse v Mariánských Lázních – součást pobytu je ubytování pro 2 osoby na 3 noci s polopenzí v pokoji Romantik Deluxe, 4x procedura na osobu dle výběru a vstup do venkovní privátní sauny. Čekají na Tebe nově zrekonstruované pokoje s unikátním butikovým vybavením, prvotřídní gastronomie podpořená lokálními surovinami a mistry šéfkuchaři s oceněním Grand Restaurant. O pohodu se postará rozlehlá zahrada se slunnou terasou, jezírkem, dětským koutkem i trampolínou. Mimo to je hostům plně k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobil i elektrokola. Užij si relax v klidném prostředí pár kroků od centra města s prvotřídní gastronomií, wellness procedurami a slunnou zahradou s terasou.
 
Ve středu rozdáme voucher na víkendový pobyt v Hotelu Astoria*** v lázních Jáchymov – součástí pobytu je ubytování pro 2 osoby na 2 noci v apartmá, relaxační procedury (bylinková koupel a klasická 90minutová masáž) a vstup do Aquacentra Agricola se Saunovým dolem a vstup do hotelové Prohlídkové štoly s jáchymovským podzemím. Přímo v suterénu hotelu můžeš navštívit novinku letošní sezony – Prohlídkovou štolu, která Ti zprostředkuje nevšední zážitky z jáchymovského podzemí, aniž bys musel fárat 500 m pod zemský povrch. 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na pobyt v designovém hotelu St. Joseph Royal Regent**** v Karlových Varech – součástí pobytu je ubytování na 2 noci s polopenzí a relaxačními procedurami (2x procedury na osobu dle výběru – vřídelní koupel / perličková koupel / částečná masáž) a volný vstup do hotelového wellness s bazénem a saunami.

Přímo v centru lázní, avšak v pokojném zákoutí, to je to pravé místo pro odpočinek. Opravdovým zážitkem je pak wellness centrum v nejvyšším patře hotelu. Přímo pod prosklenou střechou zde hosty láká patnáctimetrový bazén s protiproudem, vířivka s masážními tryskami a také tři druhy saun. Předností hotelových lázní St. Joseph’s Spa je vyhlášená karlovarská minerální voda přivedená od Vřídla až do hotelu, která se využívá k široké škále rozmanitých koupelí a procedur.
 
A v pátek výherce čeká voucher na pobyt v luxusním hotelu Falkensteiner Spa Resort***** v Mariánských Lázních – součástí pobytu je ubytování pro 2 osoby na 1 noc v deluxe pokoji s plnou penzí.

Užij si pohodu a krásný wellness s 5 bazény a saunovým světem přímo v centru města, přitom obklopeni krásnou přírodou. Falkensteiner Spa Resort***** je luxusní hotel v Mariánských Lázních, které se momentálně uchází o status Klimatických lázní a o zápis na seznamu UNESCO.

Budova hotelu byla navržena a postavena před 100 lety v secesním stylu a až do současnosti neztratila nic ze svého původního kouzla. Do Falkensteiner Spa Resortu***** přijíždí hosté z celého světa, aby si odpočinuli a načerpali svoji sílu. Nabízí vynikající wellness program a prvotřídní lázeňskou péči, při které využívá mariánskolázeňskou minerální vodu a přírodní léčivé zdroje. Jeden z pramenů Alexandra – fontána mládí – vyvěrá také v tomto hotelu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 7. 2021