Úvod > Co chcete dělat? > Hotel 16 U sv. Kateřiny na pražském Novém Městě

Hotel 16 U sv. Kateřiny na pražském Novém Městě

Ubytování
Rodiný Hotel 16 U sv. Kateřiny nabízí velmi útulné ubytování s vyjímečným servisem a příjemným personálem připraveným splnit všechna vaše přání. Hotel se nachází v centru Prahy na Novém Městě, v sousedství botanické zahrady Univerzity Karlovy.
Hotel 16 Praha nacházející se v centru Nového Města, v těsné blízkosti Botanické zahrady Univerzity Karlovy a pouhých 8 minut chůze od Václavského náměstí nabízí nejvyšší úroveň služeb a komfort mezinárodních čtyřhvězdičkových hotelů v teplé a přátelské rodinné atmosféře s osobním přístupem ke každému z našich hostů.

Všechny pokoje s výhledem na město nebo romantickým výhledem do hotelové zahrady poskytují absolutní komfort a moderní vybavení, které byste očekávali v hotelu v srdci Evropy. Bohatá snídaně, WiFi připojení k internetu, veškeré místní poplatky a bezpečné parkoviště jsou zahrnuty v ceně ubytování. K relaxaci mohou naši hosté využít také malou terasovitou zahradu umístěnou v zadní části hotelu.

V Hotelu 16 není žádné přání hostů příliš velké a žádný detail příliš malý. Již více než 20 let se personál hoteu snaží, aby byl pro všechny hosty pobyt na Novém Mětě pražském nádherným a nezapomenutelným zážitkem.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 8. 2020