!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Pohádka o strašidelném nádraží
Akce pro děti

Pohádka o strašidelném nádraží

Kdy 20. září 2020 16:00 - 17:00
Divadelní pohádka pro děti.
Děti se spolu s námi ocitnou na jednom malém nádraží v městečku jménem Planá. Na tomto úplně obyčejném vlakovém nádraží, které spravuje přednosta stanice Bedřich Růžička, se dějí naprosto záhadné věci, začalo zde totiž strašit. A tak se Plané začalo říkat, Strašidelná Planá, a lidé se nádraží začali vyhýbat.

Podaří se přednostovi stanice společně s dětmi strašidlo vyhnat? Nebo bude muset zavolat na pomoc svou sestru Blaženu Růžičkovou? A co je to vlastně za strašidlo?

To všechno se dozvíte v naší pohádce plné písniček, strašení a kouzel. Ale nemusíte se bát, děti si neužijí jen strašení, ale hlavně spoustu legrace...

Divadlo Láryfáry je pražské profesionální autorské divadlo, v současné době zaměřené především na dětského diváka. Proč právě divadlo pro děti? Protože nás hrát pro děti zkrátka baví. Děti jsou ti nejbezprostřednější diváci. Baví nás a obohacují. A my? My se na oplátku snažíme obohatit a pobavit je. A co považujeme za náš největší úspěch? Okamžiky, kdy z našich představení odcházejí nadšené nejen děti, ale také jejich dospělý doprovod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 18. 9. 2020