Úvod > Kalendář akcí > Pivovarské slavnosti pivovaru Ferdinand

Pivovarské slavnosti pivovaru Ferdinand

Kdy 5. září 2020 Festivaly
Tradiční pivovarské slavnosti v Benešově. Akci pořádá pivovar Ferdinand. Zábavný program, jídlo a různé druhy piva jsou zajištěny.

Letošní začátek září bude patřit pivu! Pivovar Ferdinand zve na slavnosti, které se konají v sobotu 5. září 2020 od 13 hodin na dvoře pivovaru. Co všechno 29. ročník nabídne?

Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand, a to i v nefiltrované podobě. Osvěžení nabídne několik druhů limonády Ferdináda. Sáhnout můžete po tradiční malinovce, pomerančové, mandarinkové nebo stále více oblíbené bezinkové příchuti.

Ke slavnostem a pivu samozřejmě patří i dobré jídlo. Na slavnostech si pochutnáte na grilovaných rybách z rybárny Fish Tyrš z Benešova, masových i veganských burgerech z dílny Salt´n´pepa z pražských Holešovic, srbské pljeskavici, kýtě či kančí klobáse, palačinkách naslano i nasladko nebo točené zmrzlině. V nabídce nebude chybět ani čerstvá káva. V každém rohu pivovarského dvora najdete dostatek možností, jak se posilnit před tancem pod podiem.

Pestrý totiž bude také hudební program. Zábavu rozjede country kapela Farmáři, po které přijde na řadu folk-rocková jistota Bílá nemoc, svižná benešovská úderka Pigstyle, Driák z Lánova či rockabilly jízda v podání party The Rocket Dogz. Následně si vychutnáte pop-rockovou Zeleninu, řízný dívčí kvartet The Agony a k pivu dokonale padnoucí harmonikové punkery Tragedis. O závěr se postará stylově pojmenovaná kapela Lahvátor.

Během odpoledne můžete zajít také na prohlídku pivovaru, prozkoumat unikátní humnovou sladovnu, nasát zajímavosti a v soutěžích otestovat své znalosti o pivu, pivovarnictví – na své si přijdou i děti, pro které bude připraven dětský koutek. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, kde se vaří skutečné pivo.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí