!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Papírový muž/žena 2020
Papírový muž/žena 2020
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
19.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Papírový muž/žena 2020

Kdy 19. září 2020 9:00 - 15:00
Start 38. ročníku nejstaršího pražského triatlonu Papírový muž/žena je v sobotu 19. 9. 2020 v 9:00 v ulici Za Mlýnem. Na startu vítáme všechny, kteří si chtějí dokázat, že jsou schopni v časovém limitu 2 hodiny 24 minut uběhnout 4 200 metrů, ujet na kole 18 kilometrů a uplavat v bazénu 400 metrů.
Start 38. ročníku Papírového muže/ženy je v sobotu 19. 9. 2020 (pozor, toto je nový termín v souvislosti s koronavirem!) v 9:00 v ulici Za Mlýnem 1774/12, Praha 4 – Braník, 147 00. Prezence začíná v 7:30 a končí v 8:30.

Na startu vítáme všechny, kteří si chtějí dokázat, že jsou schopni v časovém limitu 2 hodiny 24 minut uběhnout 4 200 metrů, ujet na kole 18 kilometrů a uplavat v bazénu 400 metrů.

BĚH
Start závodu je u Restaurace ABC a začíná se během, který sestává z následujícího okruhu. Nejprve se běží po silnici okolo restaurace, následně přes Kunratický potok a doprava po ulici Za Mlýnem. Oběhne se kolečko na konci slepé ulice a zase zpět ke startu. Takto 3×. Běží se 4 200 metrů.


JÍZDA NA KOLE
Po doběhnutí nasednete na kolo a jedete další okruh, tentokrát 2×. Ze startu, odkud začínal běh, se jede opět na ulici Za Mlýnem, ale dle zvolené varianty jedete buď po silnici anebo cyklostezce vždy do Hodkoviček a do Podolí. Jede se 18 kilometrů.

TRASA
Volbu cyklotrasy necháme na vás. Pamatujte ale, že jedete na vlastní nebezpečí, je tedy třeba dodržovat dopravní předpisy a neohrožovat sebe ani okolí. Obě trasy si můžete projít na následujících odkazech (pro detailní popis trasy klikněte v mapě vlevo na danou disciplínu):

PLAVÁNÍ V BAZÉNU
Ke splnění poslední disciplíny se dostanete otevřenou branou plavečáku – tady nechte kolo (hlídání je zajištěno) a běžte se osprchovat (podmínka vedení stadionu). Plave se ve venkovním 50m bazénu (nejblíž k tobogánu). Před skokem do vody nahlaste u zvolené dráhy své číslo a to při každé otočce opakujte. Nepodplouvejte dráhy, uplavte všech 8 bazénů tam, kde jste začali. Po absolvování vám změříme konečný čas a tím jste v cíli závodu! Plave se 400 metrů.


OBĚD A VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Následně se můžete občerstvit u parkoviště kol a poté se vracíte zpět do Restaurace ABC, kde byl start. Po předložení kartičky vám bude u stánku vydáno občerstvení – oběd. Zde také vyhlásíme výsledky celého závodu. Odnesete si diplom a umístění zapijete něčím dobrým (mrkněte na web na historii závodu). Na závěr se uskuteční losování Papírového muže a Papírové ženy ze všech závodníků.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 7. 2020