Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy a cvičení Taiji v Praze
Životní styl

Kurzy a cvičení Taiji v Praze

Zkuste si zacvičit Taiji – objevíte nové dimenze pohybu, naučíte se zdravotní i bojové aspekty tohoto krásného umění.
Taiji pod lupou je tradiční škola Taiji stylu Yang. Je dceřinou pobočkou tradiční školy Taiji stylu Yang Bílá vrána – školy Roberta Amackera v Moskvě. V současnosti působí v Praze, v Pelhřimově a okolí, občas i v jiných místech České republiky.

Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Ke kurzům škola poskytuje výukové materiály a vstup do výukových částí webu. Výuku vede MgA. Vlasta Pechová, její individuální přístup k účastníkům kurzu a její hluboké znalosti Taiji překvapuje svěžestí a originalitou. Pravidelné kurzy Taiji probíhají v rozmezí 3 měsíců v počtu 10 – 12 lekcí.

V kurzech a cvičeních se po zvládnutí základních pohybových návyků přechází k nácviku pohybových smyček (opakující se pohyby). Nacvičují se i jednotlivé prvky formy. Ty jsou později sloučeny do sólové sestavy – tradiční formy Taiji stylu Yang. Zmíněný výcvik ale sólovou sestavou nekončí. V Taiji, se stejně jako v jiných bojových uměních, praktikuje také cvičení ve dvojicích. Tento výcvik přináší vyšší stupně rozvoje. Je blahodárný i ze sociálního a zdravotního hlediska. Kurzy – lekce a témata na sebe navazují. Cvičení – nemá plynulou návaznost, slouží jako doplňková aktivita ke kurzům.


Provozovatel

Studio Dobeška - Taiji pod lupou

Nad lomem 1770
Braník
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 604 311 617
Email:
info@taijipodlupo...
WWW:
www.taijipodlupou.cz
GPS:
50,041223 14,415392
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
 

Vstupné

Poznámka:Kurzy trvají v délce dvou až tří měsíců, platí se předem formou předplatného na dané období.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Gemüse Corner Kebab

Gemüse Corner Kebab

Praha, Praha
Pension Helena

Pension Helena

Praha 4, Praha
Hotel Ilf

Hotel Ilf

Praha, Praha