!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Derflanské otevřené sklepy 2021
Piknik bude jasná volba!
"> Piknik bude jasná volba! "> Pohoda v Sadech Na našich zahrádkách, vinohradech a piknikovacích plochách zpomalíte, abyste si mohli vychutnat vínko v klidu a pohode. Místo, kde se zpomalí cas. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Znacení sklepu Nemusíte se obávat, že byste na tom našem kilometru sklepu zabloudili. Po trase jsou šipky s oznacením a v ruce budete mít katalog s mapkou. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Fotografická soutež Mužete si zasoutežit o nejlepší flašky v naší fotografické souteži. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Vinarství Medek Josef Medek delá vína na prírodních kvasinkách, nefiltrovaná, minimálne sírená a bez další chemie. Díky tomu jsou bohatá na chute i vune a vhodná i pro alergiky. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Víno Sedlár Pavel delá krásná vína, je jeden z nejoblíbenejších vinaru v Sadech a vyžívá ve sladších vínech. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Becica & Juracka Becica a Juracka loni posbírali nejvíce medailí na výstavách. Tomáš Becica se navíc zameruje na prírodní vína s minimálním obsahem síry. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Víno Hron Bratri Hronové vlastnorucne postavili svuj krásný, hluboce zakopaný sklep, kde se dobre schovává pred ostrým sluncem. Nad sklepem se dá také piknikovat prímo pod vinohradem s pekným výhledem. Autorem fotky je Aleš Duda. "> U Sedláre Náš nejvetší puntickár v Sadech! Je úžasný. V tomto sklepe by se dalo jíst z podlahy :) Autorem fotky je Aleš Duda. "> Pred zahrádkárským sklepem Víno je pekne vychlazené a osvežující. Autorem fotky je Aleš Duda. "> U Medku Pri krásném pocasí poteší posezení na venkovní pergole nebo zahrádce. Na travnatých plochách se dá piknikovat a užívat pohody. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Venkovní posezení pred sklepem u Hronu Ochutnávat mužete venku na cerstvém vzduchu nebo v príjemném chládku sklípku... volba je na vás :) nad tímto sklípkem je úžasný prostor na piknikování, tak budte vybaveni :) Autorem fotky je Aleš Duda.
22.5.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Derflanské otevřené sklepy 2021

Kdy 22. květen 2021 14:00 - 20:00
Na komorní akci v Uherském Hradišti, Sadech vám derflanští mikrovinaři osobně představí své vydřené vzorky podomácku vyráběných vín. I letos se můžete těšit například na přírodní vína z Vinařství Medek nebo slámovky od Ondřeje Balíčka.
7 mikrovinařů roztroušených po vesnici
Vinaři jsou rozprostřeni ve vzdálenosti 1 kilometru, to si můžete projít opravdu loudavým krokem. Koštovat budete pod širým nebem nebo v příjemně chladivých sklepích.

Vinaře máte vždycky po ruce
To abyste mohli diskutovat o víně i životě. Vzorky naléváme bez čekání a vy sami si určujete tempo koštu. Vína jsou dobrá, spolek Vinaři Sady každoročně posbírá přes stovku vítězných medailí z okolních výstav vín.

Piknik bude jasná volba
Vemte s sebou deku a svačinu, piknikovat můžete přímo ve vinohradech a s pěknými výhledy. Čepovaná voda zdarma je samozřejmostí, stejně jako domácí pomazánky, vinné pečivo a další dobroty k zakousnutí.

Fotografická soutěž o lahve
Přidejte se k soutěži o láhev dobrého vína! Je jedno, jestli máte starý telefon nebo zrcadlovku, počítá se nápad, um a zachycení momentu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 7. 2020
27.3.
28.3.
Derflanská výstava vín v Uherském Hradišti 2021

Derflanská výstava vín v Uherském Hradišti 2021

Uherské Hradiště, Východní Morava
23.7.
1.8.
Letní filmová škola Uherské Hradiště 2021

Letní filmová škola Uherské Hradiště 2021

Uherské Hradiště, Východní Morava
21.5.
23.5.
Jízda králů v Kunovicích

Jízda králů v Kunovicích

Kunovice, Východní Morava
21.8.
22.8.
Garden Food Festival Uherské Hradiště

Garden Food Festival Uherské Hradiště

Uherské Hradiště, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Panský dvůr Kunovice

Restaurace Panský dvůr Kunovice

Kunovice, Východní Morava
Hotel a restaurace Koníček

Hotel a restaurace Koníček

Uherské Hradiště, Východní Morava
Měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti

Měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti

Uherské Hradiště, Východní Morava