!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Derflanské otevřené sklepy 2021
Piknik bude jasná volba!
"> Piknik bude jasná volba! "> Pohoda v Sadech Na našich zahrádkách, vinohradech a piknikovacích plochách zpomalíte, abyste si mohli vychutnat vínko v klidu a pohode. Místo, kde se zpomalí cas. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Znacení sklepu Nemusíte se obávat, že byste na tom našem kilometru sklepu zabloudili. Po trase jsou šipky s oznacením a v ruce budete mít katalog s mapkou. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Fotografická soutež Mužete si zasoutežit o nejlepší flašky v naší fotografické souteži. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Vinarství Medek Josef Medek delá vína na prírodních kvasinkách, nefiltrovaná, minimálne sírená a bez další chemie. Díky tomu jsou bohatá na chute i vune a vhodná i pro alergiky. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Víno Sedlár Pavel delá krásná vína, je jeden z nejoblíbenejších vinaru v Sadech a vyžívá ve sladších vínech. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Becica & Juracka Becica a Juracka loni posbírali nejvíce medailí na výstavách. Tomáš Becica se navíc zameruje na prírodní vína s minimálním obsahem síry. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Víno Hron Bratri Hronové vlastnorucne postavili svuj krásný, hluboce zakopaný sklep, kde se dobre schovává pred ostrým sluncem. Nad sklepem se dá také piknikovat prímo pod vinohradem s pekným výhledem. Autorem fotky je Aleš Duda. "> U Sedláre Náš nejvetší puntickár v Sadech! Je úžasný. V tomto sklepe by se dalo jíst z podlahy :) Autorem fotky je Aleš Duda. "> Pred zahrádkárským sklepem Víno je pekne vychlazené a osvežující. Autorem fotky je Aleš Duda. "> U Medku Pri krásném pocasí poteší posezení na venkovní pergole nebo zahrádce. Na travnatých plochách se dá piknikovat a užívat pohody. Autorem fotky je Aleš Duda. "> Venkovní posezení pred sklepem u Hronu Ochutnávat mužete venku na cerstvém vzduchu nebo v príjemném chládku sklípku... volba je na vás :) nad tímto sklípkem je úžasný prostor na piknikování, tak budte vybaveni :) Autorem fotky je Aleš Duda.
22.5.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Derflanské otevřené sklepy 2021

Kdy 22. květen 2021 14:00 - 20:00
Na komorní akci v Uherském Hradišti, Sadech vám derflanští mikrovinaři osobně představí své vydřené vzorky podomácku vyráběných vín. I letos se můžete těšit například na přírodní vína z Vinařství Medek nebo slámovky od Ondřeje Balíčka.
7 mikrovinařů roztroušených po vesnici
Vinaři jsou rozprostřeni ve vzdálenosti 1 kilometru, to si můžete projít opravdu loudavým krokem. Koštovat budete pod širým nebem nebo v příjemně chladivých sklepích.

Vinaře máte vždycky po ruce
To abyste mohli diskutovat o víně i životě. Vzorky naléváme bez čekání a vy sami si určujete tempo koštu. Vína jsou dobrá, spolek Vinaři Sady každoročně posbírá přes stovku vítězných medailí z okolních výstav vín.

Piknik bude jasná volba
Vemte s sebou deku a svačinu, piknikovat můžete přímo ve vinohradech a s pěknými výhledy. Čepovaná voda zdarma je samozřejmostí, stejně jako domácí pomazánky, vinné pečivo a další dobroty k zakousnutí.

Fotografická soutěž o lahve
Přidejte se k soutěži o láhev dobrého vína! Je jedno, jestli máte starý telefon nebo zrcadlovku, počítá se nápad, um a zachycení momentu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 7. 2020
6.8.
12.8.
Letní filmová škola Uherské Hradiště 2021

Letní filmová škola Uherské Hradiště 2021

Uherské Hradiště, Východní Morava
11.7.
Jízda králů v Kunovicích

Jízda králů v Kunovicích

Kunovice, Východní Morava
21.8.
22.8.
Garden Food Festival Uherské Hradiště

Garden Food Festival Uherské Hradiště

Uherské Hradiště, Východní Morava
17.7.
Piknik festival 2021 Uherské Hradiště

Piknik festival 2021 Uherské Hradiště

Uherské Hradiště, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Panský dvůr Kunovice

Restaurace Panský dvůr Kunovice

Kunovice, Východní Morava
Hotel a restaurace Koníček

Hotel a restaurace Koníček

Uherské Hradiště, Východní Morava
Měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti

Měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti

Uherské Hradiště, Východní Morava