Úvod > Kalendář akcí > Muzejní noc v areálu Národního zemědělského muzea v Čáslavi – noční jízda
Národní zemědělské muzeum Čáslav
"> Národní zemědělské muzeum Čáslav "> Národní zemědělské muzeum Čáslav "> Národní zemědělské muzeum Čáslav "> Národní zemědělské muzeum Čáslav
25.9.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Muzejní noc v areálu Národního zemědělského muzea v Čáslavi – noční jízda

  • 25. září 2021 18:00 - 23:00
Mimořádný zážitek a podívanou slibuje Muzejní noc 25. září, kdy budete moci zažít noční jízdu na osvětleném voze v areálu Národního zemědělského muzea v Čáslavi. Ve večerních hodinách budou zpřístupněny také nasvícené expozice. Pro děti bude připravena dráha s kárami a vše bude doplněno o promítání.
Připraveny budou nasvícené expozice, které odhalí své zajímavosti v čase, kdy jsou brány muzea běžně uzamčeny. Nebudou chybět vyhlídkové jízdy na osvětlených vozech, tažených nablýskanými traktorky, které už se nemohou dočkat, až opět vyjedou z našich depozitářů. Pro děti budou připraveny šlapací káry a radost jim určitě udělá i malování na obličej barvami, které ve tmě září.

Atmosféru muzejní noci doplní výstava vydlabaných dýní, se kterými nám pomohou děti z mateřských a základních škol. Celý večer bude doplněn o celovečerní promítání.

Inspiraci budou moci načerpat i příznivci podzimních dekorací a k ochutnání budou vše možné i nemožné dýňové dobroty. Pozvání na muzejní noc totiž přijaly dámy z „Maluji duši“, které nám areál krásně vyzdobí a provoní dýňovým minifestivalem.
Zobrazit více

Provozovatel

Národní zemědělské muzeum Praha

Jeníkovská 1762
286 01 Čáslav
Tel.:
+420 327 311 146
Email:
nzm.caslav@nzm.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.nzm.c...
WWW:
www.nzm.cz
GPS:
49,899641 15,411005
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

K&K American bistro

K&K American bistro

Čáslav, Střední Čechy
Hotel Grand v Čáslavi

Hotel Grand v Čáslavi

Čáslav, Střední Čechy
Hotel U Kata

Hotel U Kata

Kutná Hora, Střední Čechy