Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Swingová hudba
Společenské akce

Swingová hudba

Jediné lázně Plzeňského kraje mají i v letních měsících připravený pořádně nabitý program! Víkendové pobyty nabité procedurami, koupání ve Wellness centru Konstantin, letní hudební akce a to i již dobře známé Taneční večery v Prusíku!
Navazujeme na swingové večery, které se pomalu stávají tradicí našich lázní a ani v létě Vás nechceme o porci swingu ochudit!

Každou 1. sobotu v letních měsících – červenec, srpen, září jsme pro vás připravili hudební zážitek v podobě českého swingu 30. – 40. let minulého století a to v podání skupiny SWING MELODY OSTROV A SKUPINOU JEŽKOVY STOPY.

Swing Melody Ostrov je mladá a velice talentovaná skupina, která má prostě a jednoduše swing v krvi a jejich hudba má šmrnc!

Ježkovy stopy – swingová skupina z Prahy, která se v našich lázních představí nově a představí se nám na druhém letním večeru – 1.8.2015.

Předešlé večery sklidily velký úspěch! Swingová hudba z českého i zahraničního prostředí, taneční lekce s Lenkou Sekaninovou, příjemný sál v Prusíku a celkové pojetí večera a spojení swingu a našich lázní.

Provozovatel

Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s.

Lázeňská 1
349 52 Konstantinovy Lázně
Tel.:
+420 374 615 388
Email:
obchod@konstantin...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.konstantinovy.cz
GPS:
49,881279 12,977473
 
 

Vstupné

Cena: 90 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Podzimní a zimní prohlídky kláštera Teplá

Vydejte se na prohlídku tepelského kláštera Premonstrátů i v zimním období.
Teplá, Karlovarský kraj

Podzimní a zimní prohlídky kláštera Teplá

Vydejte se na prohlídku tepelského kláštera Premonstrátů i v zimním období.
Teplá, Karlovarský kraj

Předvánoční víkend na Ranči v údolí

Pro všechny vánoční nedočkavce se koná na Ranči v údolí vánoční generálka. Bude stromeček, cukroví, koledy a vánoční bojovka. A také samozřejmě koně, vyjížďky, téninky, čištění.
Černošín, Plzeňský kraj

Novoroční výstup na Třebouňský vrch

Jednou z tradičních akcí toužimských turistů je Novoroční výstup na 824 m vysoký Třebouňský vrch, který je dominantou regionu Toužimska.
Toužim, Karlovarský kraj

Wellness centrum Konstantin v Konstantinových Lázních

Konstantinovy Lázně nabízejí služby Wellness centra Konstantin s bazénem, vířivkami, saunami, parní lázní, Kneippovými chodníčky a novými relaxačními procedurami. Wellness a relaxační pobyty jsou vhodné pro každého bez rozdílu.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Hradišťský vrch u Konstantinových Lázní – seznámení s prehistorickým hradištěm

Na masivním čedičovém kopci, který se vypíná v blízkosti Konstantinových Lázní, se rozprostírá druhé největší hradiště v západních Čechách. Jeho stáří sahá do pozdní doby bronzové, což dokládají rozsáhlé nálezy.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Léčebné lázně Konstantinovy lázně – mají díky léčivé vodě významný primát

Nejmenšími a nejklidnějšími ze západočeských lázní jsou Konstantinovy Lázně. Lázeňské město Konstantinovy Lázně nabízí více než 300 lůžek v lázeňských domech a dalších 400 lůžek v hotelech a pensionech na dovolenou a léčebné pobyty v průběhu celého roku.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Konstantinovy Lázně – Prusíkův pramen a Smraďoch

Historii obce můžeme sledovat už od 16. století, kdy se v písemných dokladech objevuje zmínka o sirnatém prameni zvaném lidově smraďoch právě pro svůj vysoký obsah sirovodíku.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Srdíčko Konstantinovy Lázně

Kavárna se nachází v lázních, kde se léči srdeční a pohybové nemoci. Častou příčinou těchto obtíží bývá nevhodná strava a životní styl. Snažíme se proto dbát na zdraví našich hostů a nabízet výhradně kvalitní dobroty bez škodlivých látek.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Restaurace lázeňského domu Prusík

Vůně grilovaných specialit láká gastroturisty, výletníky, cyklisty i další návštěvníky do Konstantinových Lázní. U zastřešené terasy lázeňského domu Prusík byl zprovozněn grilovací domek. Hosté zde každý den mohou ochutnat výtečně připravená domácí masa a k nim přikousnout například tradiční rozpek.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj

Café Kryštof Harant

Eva Fichtlová v 19 letech v kufru auta emigrovala do Itálie. Pracovala v restauracích v Toskánsku a po návratu pomáhala italským firmám z gastra proniknout na český trh, pak ale kvůli mateřství emigrovala z Prahy na venkov, do domku v Dolních Polžicích.
Bezdružice, Plzeňský kraj

Údolí Volavek – přírodní centrum

Přijďte si odpočinout do čisté, nedotčené přírody v přírodním centru Údolí Volavek.
Bezdružice, Plzeňský kraj