Úvod > Kalendář akcí > Jóga v parku Grébovka
Jóga v parku Grébovka
"> "> ">
4.9.
Přidat foto
Sportovní akce

Jóga v parku Grébovka

Zveme vás na první ročník akce Jóga v Parku, která se uskuteční v klidném viničním parku Grébovka na pražských Vinohradech. Zapojili jsme hned několik vinohradských i sousedských jógových studií, a rozhodně si užijeme příjemnou neděli naplněnou nejen jógou.
Zkušení lektoři vás na svých lekcích provedou jógovou praxí a představí různé styly jógy. Seznámíte se například s Face jógou, která je oblíbená pro své omlazující účinky. Nebude to ovšem jen o cvičení. V rámci doprovodného programu nabídneme i zajímavé přednášky a workshopy, kde si budete moci vyzkoušet například malování mandal, zpěv manter ve zpívající dílně nebo objevit kouzlo a přínosy Hormonální jógy (i pro muže!).

Nezapomínáme ani na děti, pro ně budou připraveny speciální tvořivé dílničky nebo lekce jógy určené právě pro nejmenší – JÓGAHRÁTKY.

Součástí jógového prostoru bude i jógovém tržiště, na kterém si budete moci zakoupit jógamatky, oblečení a potřeby na jógu. Budete mít čas a příležitost prozkoumat nabídku tělové přírodní kosmetiky, aroma olejů, difuzérů, ručně vyráběných šperků či doplňků stravy a zdravé výživy. Občerstvení zajistí hned několika bister s vegetariánskými, veganskými, ale i masovými verzemi pokrmů. A pro mlsné jazýčky budou připraveny ovocné šťávy, drinky nebo zdravé zmrzliny z čerstvého ovoce.

Jógovat a bavit se může společně celá rodina! Budeme se na vás těšit na sousedském jógování v Grébovce.

Provozovatel

Monika Kaňáková

Havlíčkovy sady
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 606 168 101
Email:
jogujvparku@gmail...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.czeft...
GPS:
50,069256 14,444953
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Vstupné na akci je zdarma. Jógové lekce jsou placené, buď jednorázové vstupné na lekci nebo celodenní vstupné.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny