!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Jiří Sázel - 10 let cestování v Malém Tibetu

Jiří Sázel - 10 let cestování v Malém Tibetu

Kdy 10. březen 2020 17:30 - 19:00 Festivaly
10. března se Napajedla každoročně, stejně tak stovky dalších měst u nás i ve světě, připojují k iniciativě "Vlajka pro Tibet". Jejím vyvěšením si připomínáme výroční povstání Tibeťanů proti čínské okupaci v roce 1959, při němž a také následně poté zemřely desetitisíce Tibeťanů.
Přijměte proto pozvání do Kina Napajedla a spolu s Jiřím Sázelem se ocitnete v Himalájích - Jiří Sázel jezdí do Malého Tibetu již více než 10 let. Poprvé tam vyrazil v roce 2008 a jako dobrovolník vyučoval děti a pomáhal na stavbě. Mezitím založil neziskovku Brontosauři v Himálajích, která bere do Malého Tibetu každý rok 60 lidí, kteří zde chtějí cestovat a také pomáhat místním lidem. Ať už je to odbornými znalostmi, finančními dary či nezištnou lidskou pomocí. Poděkováním se tak na oplátku stává setkání s obyvateli a jejich nádhernou kulturou!

 
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 2. 2020
4.2.
26.4.
Michal Bauer

Michal Bauer

Napajedla, Východní Morava
27.2.
3.5.
115 let včelařství v Napajedlích

115 let včelařství v Napajedlích

Napajedla, Východní Morava
26.4.
Otrokovická hobby burza

Otrokovická hobby burza

Otrokovice, Východní Morava
5.4.
Tuning show Brno

Tuning show Brno

Brno, Jižní Morava