Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační areál Pahrbek Napajedla
Ubytování

Rekreační areál Pahrbek Napajedla

Rekreační areál Pahrbek Napajedla se rozkládá v klidném prostředí na břehu slepého ramene řeky Moravy v blízkosti Baťova kanálu. Nabízí ubytování v nových bungalovech s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí.
Rekreační areál Pahrbek je ideální pro milovníky cykloturistiky, přes areál vede cyklotrasa č. 47 podél Baťova kanálu. Je vhodný i pro rybáře, slepé rameno řeky Moravy je součástí revíru Morava 11 a krátkodobá povolenka je k prodeji na recepci areálu.

V areálu jsou k dispozici místa pro stany, karavany s možností elektrické a vodní přípojky. Ubytovat se můžete také ve 26 bungalovech s celoročním provozem (elektrické vytápění). Naleznete zde samostatnou ložnici se dvěma postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout se zabudovanou lednicí, dřezem s teplou vodou a se základním vybavením (na recepci lze zapůjčit na vratnou kauci elektrický vařič a varnou konvici). Dále je zde k dispozici koupelna, vlastní terasa a místo na parkování. Za poplatek je ve vybraných bungalovech možný pobyt se zvířaty.

Ke stravování slouží přímo v areálu restaurace a rychlé občerstvení. Ze sportovních aktivit může nabídnout minigolf, petangue, bagbinton, půjčovnu lodiček a šlapadel či zapůjčení a servis kol.

Provozovatel

Rekreační areál Pahrbek Napajedla

Pahrbek 735
763 61 Napajedla
Tel.:
+420 731 102 690
Tel.:
+420 577 943 554
Email:
recepce@pahrbek.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pahrbek.cz
GPS:
49,171558 17,511953
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Slovácko
Město:
Napajedla
 

Vstupné

Poznámka:Osoba: 70 Kč, stan: 70 Kč. 4 lůžkové bungalovy: 1600 Kč/4 osoby při pobytu do 6 nocí.

 

Časová náročnost

12,0 hodin