Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Duo Vladislav Bláha & Tania Drobysh
Hudební a divadelní akce

Duo Vladislav Bláha & Tania Drobysh

Po dvou letech úspěšných zahraničních turné v USA, Španělsku, Rakousku či Francii přijíždí duo kytaristy a profesora JAMU a Konzervatoře Brno Vladislava Bláhy a běloruské interpretky Tanii Drobysh do žižkovského Atria.
Společně odehrají program v podání sólové kytary i v úpravě pro kytaru s mandolínou, banjem nebo domrou – strunným hudebním nástrojem znějícím v ukrajinských a běloruských skladbách. Program večera bude multižánrový: zazní skladby Vivaldiho, Paganiniho, Debussyho, de Fally, Piazzolly, Ježka, Gismontiho či Tesaře a Šošina.

90 MIN (VČ. PŘESTÁVKY)

Provozovatel

Atrium na Žižkově

Čajkovského 12a
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 771 235 982
Email:
justyna.suma@zatr...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://atriumziz...
WWW:
https://atriumziz...
GPS:
50,082098 14,452987
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 150 Kč

Poznámka:VSTUPNÉ 250 KČ / STUDENTI 200 KČ / SENIOŘI ZTP A ZTP/P a účastníci masterclass 150 KČ

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Mega Rumba Latina Atrium

Olé, Salsa Party v prodlouženém čase! Taneční škola Salsa Escuela slaví své osmé narozeniny a u této příležitosti pořádá celoodpolední a večerní party.
Praha 3, Praha

10 let – Krása Quartet

Před deseti lety školní soubor, dnes kvartet spolupracující s Národním divadlem. Desetileté výročí se Krása Quartet rozhodl oslavit koncertem, na kterém zazní Adagio a Fuga Františka X. Richtera, skladba, která kvartet provází nejdéle ze všech.
Praha 3, Praha

Neboj, neboj! – malá výstava o velkém strachu

Strach je jedna ze čtyř základních lidských emocí, stejně tak jako radost, smutek a vztek. Víte o něm dost, nebo se ho bojíte? Výstava Neboj, neboj! je inspirována stejnojmennou oblíbenou knihou, která se zabývá se emocemi.
Praha 3, Praha

First Thursdays – První čtvrtky – Žižkov & Karlín

První čtvrtky v Atriu paří umění!
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Atrium na Žižkově – koncertní a výstavní síň

Koncertní a výstavní síň se nachází v objektu památkově chráněného bývalého barokního kostelíka sv. Kříže z 18. století.
Praha 3, Praha

Restaurace Slušnej kanál – exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze

Pod taktovkou Alfedus music a hlavičkou Fajn Rock TV vznikla v Praze na Žižkově nová restaurace a music bar ve stylu "rock and brews", kde se servírují jak skvělé speciality, tak taky muzika.
Praha 3, Praha

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.
Praha 3, Praha

Minigolf pod Žižkovskou věží

Osmnáct jamek na certifikovaném minigolfovém hřišti v areálu garden restaurantu Miminoo pod Žižkovskou věží.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro 66

Dejte si drink 66 metrů nad zemí na žižkovské věži. Užívejte si nádherný výhled na prahu s úžasnou atmosférou v neformálním prostředí.
Praha, Praha

Garden Restaurant Miminoo pod Žižkovskou věží

Klidné místo s uvolněnou atmosférou a nabídkou skvělých jídel a dobrého pití, to vše nabízí zahradní restaurace přímo pod Žižkovskou věží. Elegantní stavba v parku je příjemným místem, kde můžete v letních měsících relaxovat v houpačkách, zapůjčit si piknikový set nebo se usadit na zahrádce.
Praha 3, Praha

Restaurace Oblaca v Žižkovské věži – gastronomický zážitek 66 metrů nad zemí

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Zdejší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka.
Praha 3, Praha

Restaurace Akropolis

Restaurace Paláce Akropolis je oblíbeným místem nejen pro obědy, večeře a drinky, ale též pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy.
Praha 3, Praha