!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Slušnej kanál - exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze
Kultura

Restaurace Slušnej kanál - exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze

Pod taktovkou Alfedus music a hlavičkou Fajn Rock TV vznikla v Praze na Žižkově nová restaurace a music bar ve stylu "rock and brews", kde se servírují jak skvělé speciality, tak taky muzika.

Slušnej kanál přináší koncept kvalitního restaurantu a hudby zaměřené na rock´n´rollového fanouška v jednom. Od středy do soboty nabídne underground patro hudbu ze selektoru Fajn Rock TV,  živé unplugged koncerty domácích mladých i osvědčených kapel, afterparty, DJing osobností celé české hudební scény a hlavně setkávání muzikantů a fanoušků bez bariér a backstage.

Mimo to mají návštěvníci restaurace možnost nákupu triček, desek a hudebních suvenýrů kapel, které vídají na Fajn Rock TV, v novém kamenném obchodě Alfedus music e- shopu.

K jídlu pro vás v restauraci přichystají speciality, co doporučí sami muzikanti a pití za slušné ceny. Do Slušnýho kanálu se dostanete nejlépe MHD, a to tramvají č. 5, 26, 24 či busem 136 - zastávka Olšanské náměstí.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 9. 2019