!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Deadtown Divadla bratří Formanů
Deadtown Divadla bratří Formanů
"> Deadtown Divadla bratří Formanů
2.6.
7.6.
+ Přidat foto

Deadtown Divadla bratří Formanů

Kdy 2. červen 2020 19:00 - 7. červen 2020 22:00 Festivaly
První červnový týden se čáslavské náměstí Jana Žižky z Trocnova stane svědkem i účastníkem velkolepé podívané na pomezí divadla, cirkusu a němého filmu. Divadlo bratří Formanů zde ve vlastní divadelní “boudě“ odehraje celých pět představení, při nichž ožije pravý duch Divokého západu.
Navštivte Mrtvé město, kde to žije!

Velkolepý divadelně-filmový spektákl bratří Formanů zvaný Deadtown můžete zhlédnout poprvé a naposledy hned za svými humny. Už není třeba smutnit, že v Praze je pořád vyprodáno, nemusíte ani utrácet za cestu na zahraniční festivaly. Přijeďte první červnový týden do Čáslavi a vstupte do časů Divokého západu! 

Spatříte ošlehané pistolníky a exotické krásky. Ucítíte žár arizonských plání v záři zapadajícího slunce. Podlehnete iluzím potulného kouzelníka za tichého vrčení prvních kinematografů. Ať už jste ostřílený sheriff nebo jen pouhý greenhorn, statný cowboy nebo sličná squaw, zaručujeme nevšední zážitek pro každého z vás!

 
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Grand v Čáslavi

Hotel Grand v Čáslavi

Čáslav, Střední Čechy
Café LaDus v Čáslavi

Café LaDus v Čáslavi

Čáslav, Střední Čechy
K&K American bistro

K&K American bistro

Čáslav, Střední Čechy