!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře
Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře
">
25.5.
28.5.
+ Přidat foto
Historické a vojenské akce

Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře

Kdy 25. květen 2021 9:0028. květen 2021 13:00
Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své.

Princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a aby poznala jeho skutečnou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad ovšem dostane i princ a jeho sluha. A aby toho ještě nebylo málo, všichni se dozvídají, že pan král před lety slíbil princeznu drakovi za ženu. Kdo je pravý hrdina a kdo má upřímné srdce se dozvíte v této veselé pohádce z tvůrčí dílny Marka Dobrodinského.

Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá v zastřešených interiérech hradního sklepení, proto se hraje za každého počasí. I za teplého počasí však doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože v interiérech sklepení bývá trochu chladněji.

Délka představení se pohybuje kolem 50 minut. Začátky představení v každou celou hodinu od 9:00 do 13:00 a dále podle rezervací. Začíná se přesně v celou, takže buďte, prosím, na místě minimálně o 15 minut dříve, než je váš objednaný čas.

Cena: 95 Kč/dítě. Pedagogický doprovod zdarma. Rezervace nutná!

Rezervace přímo u pořadatelů z Agentury Veronika na tel.: 604 381 520 (po-pá od 13:00 do 18:00) nebo e-mailu: agentura.veronika@centrum.cz

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 1. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

Ráby, Východní Čechy
U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Východní Čechy
Autokemp Cihelna Pardubice

Autokemp Cihelna Pardubice

Pardubice, Východní Čechy