Úvod > Co chcete dělat? > Caravan Centrum Pardubice – půjčovna obytných vozů a přívěsů
Ubytování

Caravan Centrum Pardubice – půjčovna obytných vozů a přívěsů

Půjčovna nových obytných vozidel, nadstandardní vybavení, dovoz do bydliště, plánování dovolených, neomezené kilometry, každý rok 20 nových karavanů.
Firma Caravan Centrum Pardubice byla založena třemi dlouholetými spolupracovníky v dubnu 2012. Ač jsme jedna z mladších firem na trhu obytných vozů, máme za sebou více jak 25 let zkušeností z cestování obytnými vozy po celé Evropě.

Rozhodli jsme se věnovat tomu, co nás baví, našemu velkému koníčku, a v květnu 2012 jsme získali výhradní zastoupení tradičního německého výrobce obytných vozů a přívěsů LMC pro český trh. Od října roku 2012 se s vlastní expozicí pravidelně zúčastňujeme výstav v Praze a Brně. Každoročně obměňujeme flotilu 20ti vozů v naší půjčovně o nové obytné vozy a přívěsy. Starší vozy jakýchkoli značek nabízíme k prodeji na našem bazaru. Od roku 2018 prodáváme, a tedy i půjčujeme, také vozy německého výrobce CARADO. 

Věnujeme se záručním i pozáručním opravám především vozidel značek LMC a CARADO, které na českém trhu zastupujeme. Provádíme též instalace kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, střešních solárních panelů, akumulátorů LiFePo4, klimatizací, satelitních systémů, multimédií, odpružení apod. u všech značek obytných vozidel.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem Thetford, Fiamma, Dometic, Truma, VB-Airsuspension. Zastupujeme obchody s kempovým příslušenstvím MOVERA.

Sídlíme mezi Pardubicemi a HK přímo vedle rychlostní silnice R37. Držíme slovo, přijeďte se přesvědčit!
Paintball v Pardubicích

Paintball v Pardubicích

Srch, Pardubický kraj
Písník Gigant a Malá Čeperka

Písník Gigant a Malá Čeperka

Opatovice nad Labem, Pardubický kraj
Písník Hrádek – Oplatil

Písník Hrádek – Oplatil

Staré Ždánice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích

Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Zlínský kraj
U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Pardubický kraj
Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

Ráby, Pardubický kraj