!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Blesk Vánoční jarmark v obchodním domě Kotva
Blesk Vánoční jarmark v obchodním domě Kotva
">
29.11.
22.12.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Blesk Vánoční jarmark v obchodním domě Kotva

Kdy 29. listopad 2019 9:0022. prosinec 2019 20:00
Přijďte na Vánoční jarmark Blesku a ocitnete se v pohádkovém světě. Na skvělém místě v centru Prahy, ve 3. patře slavného obchodního domu Kotva.

Jarmark vás ohromí kvalitními, zajímavými i netradičními dárky. A to ve 28 stáncích , ve kterých se Vám během jarmarku postupně představí více než 100 prodejců z celého Česka, ke kterým byste jinak jen těžko hledali cestu. A oni k vám. Od koho si můžete odnést originální dárek pro své blízké? Od kreativních výrobců a řemeslníků, malých podnikatelů a těch, kteří doma vyrábějí doslova na koleni krásné věci… A mohou vás to i naučit, víkendy totiž budou kromě jiného věnované i workshopům pro dospělé.

Když si k tomu představíte vánoční dětské dílničky a divadélko, betlém a atmosféru staročeské vesničky, na takový jarmark přece chcete vyrazit. Kromě zážitků vám kouzelné městečko připraví i něco, co jinde zaručeně nenajdete. Ježíškovu poštovní schránku! Do ní poputují dopisy, které můžete společně se svými ratolestmi napsat přímo na místě.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 10. 2019