Úvod > Co chcete dělat? > Pivní Prahou se sládkem!
Gurmánská turistika

Pivní Prahou se sládkem!

Pojďte s námi objevovat to nejlepší z pražských hospod a pivovarů! Jsme profesionální pivní sommelieři, a chceme ukázat, že Praha toho má skutečně hodně co nabídnout v oblasti piva, a to ne jen známých značek, ale i jednotlivých představitelů trendu minipivovarů. Tak pojďte s námi na pivo!
Praha má v oblasti jídla a pití mnoho, co nabídnout, a to i tuzemským návštěvníkům. Cesty za dobrým jídlem a pitím jsou dnes velmi populární po celém světě. A naše služba vychází tomuto trendu vstříc a od roku 2019 poskytujeme špičkové služby z oblasti pivního turismu.

České pivo je světoznámé svou chutí a barvou, ale dnes se za českým pivem skrývá mnohem víc! Naše túry vás vezmou po stopách našeho piva, ať již jste jasnými příznivci plzeňského ležáku nebo preferujete objevovat aktuální trendy mezi minipivovary, kterých již je v ČR téměř 500!

1. Túra po klášterních pivovarech – navštívíme 2 kláštěrní pivovary s ochutnávkou
2. Túra po plzeňském ležáku – navštívíme 3 legendární pražské hospody známé svou historií a zejména nejkvalitnějším pivem, jaké si můžete dát.
3. Túra po pražských minipivovarech – navštívíme 3 minipivovary a ochutnáme jejich produkci. Vysvětlíme, proč dnes rostou pivovary, jako houby po dešti, a uvidíme jak staré, tradiční výrobny, tak i nové, staré jen pár let.

Všechny túry jsou s profesionálními pivními sommeliery, Jakubem nebo Martinem, kteří se v pivním businesu pohybují již řadu let, pracují s pivovary a poskytují pivní degustace, a dozvíte se tak spoustu informací z pivního prostředí u nás.

Tak pojďte s námi objevit kouzlo českého piva a lidí, kteří ho vaří.