Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Beerfest Olomouc 2015
Patříte mezi znalce a milovníky piva? Pak byste si neměli nechat ujít již třináctý ročník pivního festivalu v Olomouci – Beerfest Olomouc 2015. Kromě velkého množství piv známých i méně známých značek se můžete těšit také na bohatý doprovodný program.

Již 14.let let se v hanácké metropoli Olomouc na přelomu května a června koná pivní festival "Beerfest Olomouc", lákající na zajímavý program, pestrou nabídku doprovodných akcí, hudební vystoupení  a především na vynikající zlatavý mok, kterého se představí na sto druhů.

V areálu Českého pivního festivalu budete moci ochutnat piva rozličných značek, od klasických desetistupňových piv až po nejrůznější pivní speciály. Zastoupeny budou ty největší a nejznámější pivovary, stejně jako regionální pivovary a minipivovary (např.: pivovar Benešov, Český Krumlov, Budějovický měšťanský, Dětenice, Kácov, Klášter, Kutná Hora, Praha u Fleků, Praha u Medvídků, Žatec pokusný, Železná ruda a desítky dalších). Během čtyřdenního programu se můžete těšit i na neustávající přísun kvalitní hudby ztělesněné do koncertních vystoupení českých i zahraničních hostů.

Kromě velkého množství piv známých i méně známých značek se můžete těšit také na bohatý doprovodný program.

Provozovatel

FESTPRO spol.s.ro.

Michalské stromořadí
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 608 905 905
Email:
info@festpro.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pivnifestival.cz
GPS:
49,591790 17,258360
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Střední Morava
Město:
Olomouc
Tipy na výlet:
Olomouc a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:

ceny 100-200 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

České sakrální umění 1948-1989 v Muzeu moderního umění Olomouc

Posvátné umění v nesvaté době. Návštěvníci uvidí v Muzeu moderního umění na sto sedmdesát pečlivě vybraných děl od takových umělců, jako jsou Mikuláš Medek, Jan Exnar, Jan Jemelka, Ludvík Kolek, Otmar Oliva, Miroslav Rada, Miloslav Troup či například Vojmír Vokolek.
Olomouc, Olomoucký kraj

Olomoucký tvarůžkový festival

15. a 16. dubna ožije centrum města Olomouce 6. ročníkem festivalu na počest typické hanácké speciality – Olomouckým tvarůžkům, které se vyrábějí v Lošticích už více než šest set let.
Olomouc, Olomoucký kraj

Olomoucké masopustní veselí

Masopustní veselí v centru Olomouce! Těšit se můžete na hanácké folklórní soubory, cimbálovku, masopustní jarmark, zabijačkové a další masopustní speciality, ledové sochy, zvířátka z farmy aj.
Olomouc, Olomoucký kraj

RunCzech Mattoni 1/2Maraton Olomouc 2023

Proběhněte se Olomoucí na Olomouckém 1/2Maratonu – jednom z neoblíbenějších běžeckých závodů u nás! Přijďte si užít senzační atmosféru jednoho z nejoblíbenějších půlmaratonů v České republice.
Olomouc, Olomoucký kraj

Korunní pevnůstka v Olomouci a unikátní expozice barokní prachárny

Korunní pevnůstka na levém břehu Mlýnského potoka je součástí fortifikačního systému města, tzv. Olomoucké pevnosti. Pevnůstku nechala, stejně jako celou pevnost, vystavět Marie Terezie v letech 1745 – 1757.
Olomouc, Olomoucký kraj

Pevnost poznání v Olomouci

Pevnost poznání Olomouc je první interaktivní muzeum popularizace vědy na střední Moravě. Sídlí v areálu Korunní pevnůstky a patří do kategorie tzv. science center, poskytujících neformální prostředí pro hravé objevování přírodních a společenských jevů.
Olomouc, Olomoucký kraj

Rozarium v Botanické zahradě v Olomouci

Součástí botanické zahrady v Olomouci je unikátní rozárium se sbírkou, jež čítá přes 600 odrůd růží velkokvětých, ale i barvami zářící růže sadové, pnoucí, pokryvné a původní botanické druhy.
Olomouc, Olomoucký kraj

Bezručovy sady – sídlo Botanické zahrady v Olomouci

Výstaviště Flora Olomouc pečuje o městské parky, sbírkové skleníky, rozárium a botanickou zahradu. Botanická zahrada se nachází v Bezručových sadech, na místě tzv. Korunní pevnůstky.
Olomouc, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Tõde v Olomouci

Pod patronátem sester Františkánek Marie Immaculaty funguje v Olomouci nový penzion s názvem Tõde, estonsky pravda.
Olomouc, Olomoucký kraj

Hotel Alley – relaxace v centru Olomouce

Pro příjemný pobyt v Olomouci nabízí hotel Alley prvotřídní ubytování, služby kvalitní restaurace. Hotel Alley svojí polohou umožní všem relaxovat v sousedství parků a přitom takřka v centru města. Pro vaši relaxaci je tu fitness centrum se saunou, vodní masáží a párou.
Olomouc, Olomoucký kraj

Mikropivovar Přírodovědecké fakulty v Olomouci

Proniknout do tajů výroby piva a její bohaté historie pomůže studentům Univerzita Palackého v Olomouci Experimentální mikropivovar!
Olomouc, Olomoucký kraj

Bistro Konvikt v Olomouci

Bistro&bar v olomoucké Univerzitní 3 je kombinací unikátní atmosféry a moderní gastronomie v jádru barokního jezuitského konviktu z 17. století. Přes den si zde můžete dopřát zdravé snídaně a obědy, s nocí pak drinky, lokální pivo, prvotřídní víno a kulturní program.
Olomouc, Olomoucký kraj