!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Balonové létání nad Lipenskem
Balonové létání nad Lipenskem
"> ">
25.9.
26.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Balonové létání nad Lipenskem

Kdy 25. září 2020 17:2026. září 2020 19:00
Třetí ročník hromadného balonového létání nad Lipnem se uskuteční u příležitosti ukončení letní turistické sezony o víkendu 25. - 26. září 2020. Ranní přelet zhruba dvacítky balonů nad Lipnem je naplánován na pátek 25. září.
Mista pro hromadné starty balónů se nacházejí v oblasti Černé v Pošumaví a letiště Frymburk. Vše podle aktuálních povětrnostních podmínek. Letenky je možné si objednat a zakoupit na všech lipenských obcích, na všech informačních střediscích a u všech lipenských ubytovatelů. Čím více letenek si zakoupíte, tím více balońů bude. Termín hromadného vzletu je naplánován na pátek 25. září.

Hromadný start je plánován na ranní hodiny, je třeba počítat předběžně s časem 6:30 hod ráno (sraz již v 6:00). V případě nepřízně počasí je náhradní termín letu - ráno 26. září., tj. v sobotu. Pokud bude dostatek zájemců, je možné, že se poletí oba dny. Samozřejmě bude záležet na počasí, síle a směru větru, ale preferujeme start z okolí Frymburku a Černé v Pošumaví, rozhodnuto den před startem. Cílem je pověsit nad Lipno co nejvíce balonů a užít si nevšední zážitek z hromadného balonového létání. Tak neváhejte a přijeďte si užít, co jste ještě nezažili.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 21. 9. 2020
18.6.
31.10.
Čtyřlístek a jeho přátelé

Čtyřlístek a jeho přátelé

Vyšší Brod, Jižní Čechy
1.8.
1.11.
Výstava v galerii hradu Rožmberk

Výstava v galerii hradu Rožmberk

Rožmberk nad Vltavou, Jižní Čechy
21.11.
Zámecká slavnost vína v Českém Krumlově

Zámecká slavnost vína v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Světlík u Českého Krumlova

Autokemp Světlík u Českého Krumlova

Světlík, Jižní Čechy
Camping Frymburk

Camping Frymburk

Frymburk, Jižní Čechy
Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy