!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Park Frymburk - adrenalinová zábava pro celou rodinu
Park Frymburk - adrenalinová zábava pro celou rodinu
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Park Frymburk - adrenalinová zábava pro celou rodinu

Už jste se někdy nechali táhnout v létě lyžařským vlekem? A co teprve jízda po sjezdovce? Downhill sjezd trochu jinak - s terénními trojkolkami! Adrenalin pro malé i velké, odvážné i opatrné - každý podle svého gusta! Nebo vás láká summer tubing, fotbal-golf či megaskluzavka? Toto vše u nás najdete!
Základní myšlenkou našeho parku je trávení volného času v přírodě. Návrat k hraní a edukaci bez elektroniky. Ale také vzájemné setkávání v příjemném prostředí, s krásným výhledem na Lipenskou přehradu a městys Frymburk. Užijete si zde adrenalin, něco nového se naučíte, zasoutěžíte si, nebo můžete jen tak relaxovat na jednom z mnoha odpočinkových míst. 

Jedním z největších taháků našeho areálu je právě sjezd sjezdovky na terénních trojkolkách. Trojkolka je uzpůsobena pro řidiče vyšší 150 cm, menší osoby mohou jet v tandemu na jedné trojkolce. Dohromady by váha spolujezdců neměla převyšovat 100 kg. Po cestě na vrchol kopce Marta, který zdoláte pomocí lyžařského vleku, se vám naskytne nádherný výhled na celý poloostrov a okolí. Následná trasa dolů, po sjezdovce, je vyznačená. Je však na každém, jestli si zvolí jízdu obloučky a zda si přibržďuje, smykuje. Každý jede podle své chuti. Máme ověřeno, že jedna jízda nestačí.

Pokud dáte přednost tubingu, pak se můžete těšit na 120 m dlouhou trať, kterou si vychutnáte vleže, zabořeni do velké nafukovací duše. A pokud jsou vaše ratolesti odvážné a je jim více než 5 let, mohou si jízdu zkusit samy!

A pro ty z vás, kteří se rádi klouzají, máme nachystanou 85 m dlouhou vodní megaskluzavku.  Po vyzkoušení všech aktivit vám jistě vyhládne, ale i na to jsme připraveni. V naší občerstvovně na Ranči U Tří Anč si z nabídky nápojů a pokrmů vyberou i ty nejmlsnější jazýčky!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 4. 2021
6.7.
31.8.
Letní hudební Stezka

Letní hudební Stezka

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
6.8.
7.8.
Letní kulturní festival Hrady CZ  - Rožmberk nad Vltavou

Letní kulturní festival Hrady CZ - Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou, Jižní Čechy
15.6.
26.6.
Muž Dvojhvězdy

Muž Dvojhvězdy

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Resort Frymburk

Camping Resort Frymburk

Frymburk, Jižní Čechy
Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy