Úvod > Aktuality > Strašit bude na zámku Horní Libchava

Strašit bude na zámku Horní Libchava

Vydáno 24. října 2018 Památky
V sobotu 27. 10. a 3. 11. 2018 bude na zámku Horní Libchava strašit! Sezonu tu ukončí velmi oblíbená akce s názvem "Strašidla na zámku", která je určena hlavně rodinám s dětmi.

HalloweenNa zámek Horní Libchava jsou zváni všechni ti, kteří se alespoň trošku rádi bojí. Můžete se těšit na pohádkové, méně strašidelné prohlídky zámku s Bílou paní každou půl hodinu od 13:00 až do 17:30. V podvečer od 19:00 začnou hrůzostrašné prohlídky sklepení. První prohlídky se bude strašit jen zlehka a postupně se dospěje až k prohlídkám, ze kterých budou mít i rodiče noční můry.

Mezitím bude probíhat doprovodný program: Masky ze Zákup (výroba masek), v sobotu 3. listopadu vystoupí šermíři skupiny Tartus. Během dne si můžete zakoupit občerstvení u paní Kavenské nebo se napít zdarma (káva, čaj, šťáva) v dětské dílně. Tam budou probíhat i další aktivity, jako například malování na obličej.
Akce se koná za každého počasí - v zámku sice bude zima, ale ohřát se lze v dětské dílně a v kulturním sále.

Zámek Horní Libchava

Zámek Horní Libchava

Na Zámku Horní Libchava u České Lípy si můžete prohlédnout především stálou výstavu fotografií "Svět očima Oldřicha Kiliána", tedy současného vlastníka objektu. Dále vás potěší sochy a artefakty z celého světa a strašidelné podzemí.

Další aktuality

21.7.
2019
Zámek Frýdlant nabízí dětem speciální dětské prohlídky

Zámek Frýdlant nabízí dětem speciální dětské prohlídky

Českolipsko a Jizerské hory | Památky
18.7.
2019
Hrad Grabštejn nabízí speciální prohlídky pro děti

Hrad Grabštejn nabízí speciální prohlídky pro děti

Českolipsko a Jizerské hory | Památky