Úvod > Aktuality > Pivovar Radegast zve na večerní prohlídky za svitu baterek

Pivovar Radegast zve na večerní prohlídky za svitu baterek

Vydáno 4. prosince 2018 Zážitky
Zpestřete si prosincové večerní čtvrtky v Pivovaru Radegast! Připravena je pro vás netradiční večerní prohlídka za svitu čelovek. Prohlídky budou celkem tři, a to 6., 13. a 20. prosince 2018, se začátkem vždy v 18 hodin.
RadegastPivovar Radegast je oblíbeným turistickým cílem. Ročně jej navštíví přes 10 tisíc lidí, ovšem noční návštěva se jen tak někomu nepodaří. Letos v prosinci však pivovar nabízí tři termíny nočních prohlídek, a to vždy ve čtvrtek 6., 13. a 20. prosince od 18:00 hodin. Délka prohlídky je 3 hodiny.

Během exkurze uvidíte všechny části pivovaru, které jsou součástí obvyklé denní trasy. Počet míst v prohlídkách je omezen, a proto doporučujeme co nejdříve si zajistit místa na telefonu 558 602 566 nebo webových stránkách pivovaru.

Součástí prohlídky bude i oblíbená škola čepování piva přímo v pivovarské věži. Návštěvníci starší 18 let navíc získají dárek v podobě 4packu 0,5 l piva Radegast. Cena prohlídky je 199 korun na osobu.
Expozice pivovaru Radegast - pivo pro pravé chlapy

Expozice pivovaru Radegast - pivo pro pravé chlapy

Do pivovaru Radegast v Nošovicích nedaleko Frýdku-Místku můžete zavítat nejen na tradiční prohlídky pivovaru, ale také do Návštěvnického centra, které návštěvníky seznámí především s historií piva Radegast. Od sezony 2012 jsou zde velkoplošné obrazovky, informační panely či místnost ve tvaru sudu.

Beskydská pivní stezka

Beskydská pivní stezka

Beskydská pivní stezka vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími tohoto pohoří. Stezka propojuje malé i velké pivovary, kde můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie tohoto zlatavého moku.

Zimní prohlídky pivovaru Radegast

Zimní prohlídky pivovaru Radegast

Radegast patří k nejznámějším symbolům Moravskoslezského kraje – řeč je o staroslovanském bohovi slunce, ohně, úrody, sklizně a pohostinnosti a samozřejmě také o legendárním, správně hořkém pivu, kterému dal jméno.

Další aktuality