Úvod > Výlety > Na kole po Česku > Poznávání Plzeňska na kole

Poznávání Plzeňska na kole

Plzeň jako jediné město v České republice nabízí speciální výlety na kole s cykloprůvodcem. Seznámíte se s přírodními zajímavostmi, chráněnými lokalitami a zajímavými místy ve městě i za humny. Právě díky netradičním cílům se účastníci vracejí, aby si projeli i další nabízené okruhy.
Bolevecké rybníkyKromě několikahodinových i celodenních cykloprohlídek regionu Plzeňska získáte zajímavé tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o nových komunikacích pro cyklisty. Prohlídky vás zavedou do různých koutů Plzeňska, třeba do oblasti Boleveckých rybníků, na Rokycansko, do údolí Mže nebo do westernového městečka Halter Valley u Dnešic.

Příjemným výletním cílem je i barokní zámecký statek Býkov. Rozlehlá usedlost v nádherné lesnaté krajině slouží jako hotel, najdete tu také stylovou restauraci, wellness studio, muzeum historických zemědělských strojů, starou kovárnu a černou kuchyni, v níž se dodnes peče domácí chleba. Ke zdejším pobytům patří pěší túry, golf nebo vyjížďky na kole či na koni, v zimě běžky.
Celý popis