!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Wellness hotel Helios oslaví v Lázních Lipová třetí narozeniny
Wellness hotel Helios oslaví v Lázních Lipová tretí narozeniny
"> Wellness hotel Helios oslaví v Lázních Lipová tretí narozeniny "> Hotel Helios je nove vybudovaný uzavrený wellness komplex v Jeseníkách "> Vybrat si zde mužete z množství wellness služeb
Ubytování

Wellness hotel Helios oslaví v Lázních Lipová třetí narozeniny

Vydáno 17. října 2014
Tři roky uplynuly od chvíle, kdy hostům poprvé nabídl služby Wellness resort Helios. V sobotu 18. října proto vypukne na zahradě hotelu v Lipové – lázních narozeninová oslava, na kterou je zvaná široká veřejnost, vstup bude zdarma.

Hotel HeliosMáte-li chuť strávit pěkný sobotní den plný dobrého jídla, živé hudby i samozřejmě programu a soutěží pro děti, přijeďte se 18. října 2014 podívat do hotelu Helios. Od 9 do 22 hodin vás zde čeká bohatá program.

Hned ráno proběhne výlov rybníka a od 10 hodin si můžete ryby také nakoupit. Současně bude probíhat grilování ryb, budete si moci vyzkoušet aquazorbing nebo lukostřelbu a zruční návštěvníci jistě neodolají carvingu motorovou pilou. Součástí oslav bude samozřejmě také hudební program, těšit se můžete na kapelu Down Beat Dixieland Band a děti potěší hudební skupina Domino. Od 18 do 22 hodin zahraje hudební skupina California.

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo.

Wellness hotel Helios - wellness komplex v Jeseníkách

Wellness hotel Helios - wellness komplex v Jeseníkách

Díky své poloze v rekreační oblasti Lipová - lázně je Hotel Helios ideálním místem pro wellness, rekreační a sportovní pobyty, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí.

Jeseníky – hory, které si zamilujete

Jeseníky – hory, které si zamilujete

Jeseníky s podhůřím jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě zde najdete stovky dobře značených tras jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Nejen vyhlášená střediska zimních sportů, ale i lázně, památky a kulturní akce jsou důvodem, proč je navštívit i v zimě.

Červenohorské sedlo v Jeseníkách

Červenohorské sedlo v Jeseníkách

Červenohorské sedlo je důležitým východiskem turistických tras v oblasti Hrubého Jeseníku, vybavené nutnou infrastrukturou pro letní i zimní cestovní ruch. Tvoří významný bod na silničním tahu překonávajícím hlavní hřeben jesenického masivu. Nadmořská výška zde dosahuje 1013 metrů.

Ramzová - nejvýše položená vlaková stanice v Jeseníkách

Ramzová - nejvýše položená vlaková stanice v Jeseníkách

Nejvýše položená vlaková stanice v Jeseníkách se nachází a Ramzovském sedle. Nádraží v Ramzové leží ve výšce 760 m n. m. a bývala nejvýše položenou rychlíkovou stanicí u nás, rychlíky zde však již nestaví.

Další aktuality

1.6.
2021
Zoo Olomouc oslaví 65 let své existence

Zoo Olomouc oslaví 65 let své existence

Střední Morava a Jeseníky | Příroda
26.5.
2021
10 tipů na nejkrásnější fotomísta Jeseníku

10 tipů na nejkrásnější fotomísta Jeseníku

Střední Morava a Jeseníky | Zážitky