Úvod > Aktuality > Ski Karlov nabízí kvalitní lyžování na 80 cm sněhu!
Na sjezdovkách lyžarských areálu Ski Karlov leží stále ješte 80 cm snehu
"> Na sjezdovkách lyžarských areálu Ski Karlov leží stále ješte 80 cm snehu "> V provozu jsou všechny areály "> Areál nabízí více než 6,5 km sjezdovek
Zimní sporty

Ski Karlov nabízí kvalitní lyžování na 80 cm sněhu!

  • Vydáno14. března 2013
Na sjezdovkách lyžařských areálů Ski Karlov leží stále ještě 80 cm sněhu, sjezdovky jsou perfektně upravené a nic nebrání tomu užít si i v polovině března skvělý víkend na lyžích či snowboardu!
SnowboarďáciNa sjezdovkách lyžařských areálů Ski Karlov leží stále ještě 80 cm sněhu, který se působením mrazů v posledních dnech proměnil ve velmi pevný základ, na který by podle předpovědí meteorologů mělo ve čtvrtek a pátek napadnou několik centimetrů sněhu. Sjezdovky jsou upravené, v provozu jsou všechny areály: Praděd, Čerťák i Klobouk, v areálu Praděd je každý den na programu i noční lyžování. Areál nabízí více než 6,5 km sjezdovek všech obtížností na cca 27,5 hektarech lyžařské plochy.

A protože na neděli 17. března připadá Den svatého Patricka, restaurace penzionu Roháč v Karlově pod Pradědem u této příležitosti nabídne svým plnoletým návštěvníkům k hlavnímu jídlu jako pozornost likér z máty peprné s chutí a vůní mentolu.
Skiareál Praděd – nejvýše položené centrum lyžování v ČR

Skiareál Praděd – nejvýše položené centrum lyžování v ČR

Lyžařské středisko Praděd – Ovčárna je nejvýše položeným centrem lyžování v České republice. Na severních svazích Petrových kamenů (1 438 m n.m.) jsou nejvýše položené vleky a sjezdové tratě na území ČR. Právě proto jsou zde tradičně nejlepší sněhové podmínky.

Ski Aréna Karlov – zábava pro celou rodinu

Ski Aréna Karlov – zábava pro celou rodinu

Oblíbené lyžařské středisko v malebné jesenické oblasti se pyšní 12 km upravovaných sjezdovek, největším lyžařským areálem pro večerní lyžování v regionu a spoustou atrakcí pro malé i dospělé. Na své si přijdou také příznivci běžeckého lyžování – okolí nabízí 80 km tratí s různými profily.