Úvod > Aktuality > Odhalte sexuální život dinosaurů v liberecké iQlandii
Odhalte sexuální život dinosauru v liberecké iQlandii
"> Odhalte sexuální život dinosauru v liberecké iQlandii "> Prednáška Dinosutra je od 17 hodin prístupná verejnosti "> Z organizacních duvodu je na jedno jméno možné rezervovat maximálne 8 míst
Zážitky

Odhalte sexuální život dinosaurů v liberecké iQlandii

  • Vydáno15. října 2014
Toužíte vědět něco o sexuálním životě dinosaurů? Pak si rozhodně nenechte ujít speciální přednášku Dinosutra, která se uskuteční ve čtvrtek 23. října v liberecké iQlandii.

T-RexPartnerský a intimní život těchto gigantických obrů vám zábavnou a přístupnou formou přednese mladý uznávaný paleontolog a ilustrátor Karel Cettl. Povídání o sexu, při kterém křupaly i kosti, si rozhodně v iQlandii nemůžete nechat ujít! Akce je určena jak pro školy, tak i širokou veřejnost!

Přednáška Dinosutra je od 17 hodin přístupná veřejnosti, od 13 hodin ji mají možnost navštívit předem objednané školy. Obě přednášky mají omezenou kapacitu a třeba se předem objednat, a to prostřednictvím formuláře na webových stránkách iQlandie. Z organizačních důvodů je na jedno jméno možné rezervovat maximálně 8 míst. Bonus k přednášce pro veřejnost je ochutnávka iQlandie od 16 hodin za 50 Kč.

iQlandia Liberec – největší science centrum v ČR!

iQlandia Liberec – největší science centrum v ČR!

Unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem. Čeká zde na vás 11 expozic, včetně letošní novinky MatematikUm, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je i oblíbená science show a populární badatelské aktivity.

Další aktuality