Úvod > Aktuality > Projeďte si na běžkách golfové hřiště v Čeladné!

Projeďte si na běžkách golfové hřiště v Čeladné!

Vydáno 4. ledna 2019 Zimní sporty
Patříte-li mezi milovníky zimních sportů, určitě využijte možnost běžkování v Golf Resortu Čeladná, kde pro vás letos připravili tři běžecké okruhy dlouhé dohromady patnáct kilometrů. Stopy v celém běžeckém areálu jsou nyní skvěle upraveny skútrem. Snow Aréna poskytuje běžkařům veškeré klubové zázemí včetně parkování, šaten pro ženy a muže, sprchy a možnost doplnění ebergie v restauraci. Užijte si během běžkování a bruslení výhledy na hory a zázemí jednoho z nejlepších golfových hřišť v České republice!
Konec partyzánského převlékání na parkovištích a běhání na běžkách v mlze na hřebenech hor - užijte si během jízdy v bílé stopě výhledy na hory a zázemí jednoho z nejlepších golfových hřišť v České republice. Cream Snow Aréna se nachází v areálu Prosper Golf Resort Čeladná a poskytuje mimo perfektně upravených běžeckých tratí veškeré klubové zázemí včetně parkování, šaten pro ženy a muže, sprch a restaurace.
 

Běžkování na trasách všech obtížností

BěžkyNa golfové hřišti v Čeladné se upravují různě obtížné tři běžecké okruhy - modrá stopa je nejpohodovější z nich. Vede po golfovém hřišti New course a má nejmenší převýšení. Tuto trasu v pohodě zvládne i začátečník, občasný běžkař nebo také děti. Je dlouhá něco přes 5 km, ale i v případě, že byste si potřebovali odpočinout, můžete využít lavičky, které jsou okolo tratě.

Červená stopa (5, 68 km) má už sportovnější charakter, nicméně člověk v kondici ji zvládne bez větší námahy. Je koncipována jako kardio trasa, která váš tep vyžene do správné kardio-zóny.

BěžkyŽlutá stopa je určena pro sportovce. Většina z této 4,65 km dlouhé tratě se nalézá na Old Course a proplétá se různými převýšeními tak, aby sportovně založený jedinec si užil jak okolní scenérii, tak aby i cítil, že vydal energii a má za sebou sportovní výkon. Trasa je vhodná i pro středně výkonnostní sportovní třídu.

Při běžkování v překrásné krajině Beskyd si vychutnáte také panoramatické výhledy na nedalekou Lysou Horu, Smrk a Ondřejník. Vstupné do areálu je zpoplatněno, avšak můžete pak již bezplatně využít veškeré klubové zázemí. Poplatek činí 200 Kč pro dospělého, 100 korun za dítě a rodinné vstupné je za 300 Kč.
 

Dětská běžkovací trasa

A nebojte se vzít sebou i děti! Pro ně je zde speciální zábavná trasa a když už toho bude mít opravdu "plné kecky", tak může přijít na horkou čokoládu do restaurace v klubu. Tam v teple a bezpečí může i počkat na vás, než si doběhnete svou žlutou, či červenou trasu.
Lysá hora - královna Moravskoslezských Beskyd

Lysá hora - královna Moravskoslezských Beskyd

Lysá hora (1323 m n. m.) je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Lze se na ni přijít pěšky, vyšlapat na kole a za dobrých sněhových podmínek vyjet na běžkách. Leží mezi obcemi Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Samotnému vrcholu se přezdívá Gigula.

Chráněná krajinná oblast Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy

CHKO Beskydy je svou rozlohou 1 160 km² největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice. Naleznete zde původní pralesovité porosty, horské louky s výskytem vzácných karpatských rostlin a živočichů i unikátní pseudokrasové jevy.

Na zimní výlet z Kunčic pod Ondřejníkem

Na zimní výlet z Kunčic pod Ondřejníkem

Horská obec Kunčice pod Ondřejníkem je ideálním východiskem turistických cest do beskydských hor. V zimě jsou v okolí Kunčic výborné podmínky pro turisty na běžkách. Od železniční stanice Kunčice pod Ondřejníkem vedou dvě turistické trasy - modrá (náročnější) a zelená.

Prosper Golf Resort Čeladná - 24 krytých odpališť a Indoor golf

Prosper Golf Resort Čeladná - 24 krytých odpališť a Indoor golf

Jedinečná golfová destinace, sportovně-rekreační areál Prosper Golf Resort Čeladná se rozkládá na 140 hektarech v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky.

Další aktuality

29.1.
2020
Skiareál Karlov odmění děti za vysvědčení lyžováním zdarma

Skiareál Karlov odmění děti za vysvědčení lyžováním zdarma

Severní Morava a Slezsko | Zimní sporty
14.1.
2020
Beskydy budou hostit nejextrémnější zimní závod

Beskydy budou hostit nejextrémnější zimní závod

Severní Morava a Slezsko | Zimní sporty
31.12.
2019
Vydejte se na Nový rok na Praděd!

Vydejte se na Nový rok na Praděd!

Severní Morava a Slezsko | Zimní sporty