Úvod > Aktuality > Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014
Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014
"> Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014 "> Od 1. ríjna se zde budou promítat celkem tri tematicky odlišné projekce "> Souteže Hledáme Top Aqua Zarízení 2014 se zúcastnilo celkem 43 aquaparku
Lázně a wellness

Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014

  • Vydáno1. října 2014
Laser show libereckého Centra Babylon obsadila první místo v kategorii Atrakce roku 2014 v soutěži "Hledáme Top Aqua Zařízení 2014" pořádané Asociací bazénů a saun ČR. Laserovou projekci s 3D efekty promítanou pěti laserovými paprsky na devítimetrovou vodní zeď, kterou doprovází scénická hudba a barevné kouřové efekty, spustilo Centrum Babylon v listopadu loňského roku jako první aquapark v České republice.

Centrum BabylonLiberecké Centrum Babylon přichází každý rok s novou atrakcí a stávající průběžně inovuje. Od 1. října se zde budou promítat celkem tři tematicky odlišné projekce, v nichž jsou použity barevné prostorové prvky, například vlnky, pruhy, dále animační prvky, například chobotnice, rybičky, mořští koníci či hvězdice a divácky nejoblíbenější 3D efekty.

V rámci vstupného je návštěvníci Aquaparku budou moci zhlédnout ve třech časech, a to v 10:45, 16:45 a 20:30 hodin. V dopoledním čase bude Laser show přístupné nově také skupinám dětí z mateřských a základních škol, pro něž připravilo Centrum Babylon speciální zlevněné vstupné ve výši padesáti korun pro dětského návštěvníka včetně pedagogického dozoru zdarma.

Soutěže Hledáme Top Aqua Zařízení 2014 se zúčastnilo celkem 43 aquaparků, bazénů a výrobců zařízení, které posuzovala odborná porota složená z předních odborníků na oblast provozu aquaparků a bazénů v několika různých kategoriích. Ocenění udělená odbornou porotou na základě celoročního hodnocení byla slavnostně předána 17. září na konferenci Asociace bazénů a saun u příležitosti veletrhu Bazény, sauny & Spa.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl