Úvod > Aktuality > Centrum Babylon v Liberci slaví 15 let novou velkolepou atrakcí
Centrum Babylon v Liberci
"> Centrum Babylon v Liberci "> Babylon v Liberci "> Centrum Babylon
Zážitky

Centrum Babylon v Liberci slaví 15 let novou velkolepou atrakcí

  • Vydáno9. listopadu 2013
U příležitosti 15. narozenin představí liberecké Centrum Babylon nově rekonstruované prostory aquaparku doplněné o novou atrakci, kterou jinde v ČR nenajdete. Chystá se totiž nová úžasná světelná show s 3D efekty.
Liberecký BabylonV aquaparku Centra Babylon se dějí velké změny. Jeho interiér se mění a postupně bude laděn do stylu příběhů Julese Verna. Staví se malebné přímořské městečko, ze kterého to bude už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Chystá se i nová atrakce, úžasná světelná show s 3D efekty. Show bude opravdu jedinečná, první svého druhu v celé České republice, to se musí vidět! Prvně bude představena mediím a pozvaným hostům 14. listopadu 2013.

Veřejnost show prvně shlédne u příležitosti oslav 15. narozenin Centra Babylon, které proběhnou 23. a 24. listopadu 2013. Připraven je speciální program pro děti i dospělé nejen v aquaparku, ale také v lunaparku, iQparku a wellness centru. Narozeninové menu budou nabízet i restaurace, pro dětské návštěvníky bude dort i balonky. Prostě oslava jak má být.
Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Další aktuality