Úvod > Aktuality > Bohumínské aquacentrum očekává dvoumiliontého návštěvníka
Bohumínské aquacentrum ocekává dvoumiliontého návštevníka
"> Bohumínské aquacentrum ocekává dvoumiliontého návštevníka ">  Vodní svet disponuje 25metrým plaveckým bazénem "> Návštevníkum je k dispozici také whirpoolka s teplotou 33 stupnu, detské brouzdalište i vodní bar
Lázně a wellness

Bohumínské aquacentrum očekává dvoumiliontého návštěvníka

  • Vydáno7. ledna 2015
Už tento týden čekají v bohumínském aquacentru na dvoumiliontého návštěvníka. Ten projde sčítacími turnikety přesně devět let od otevření moderního vodního stánku, který ročně vyhledává stále větší počet lidí. Jen vloni jej navštívilo přes 200 tisíc plavců.
Aqua BohumínBohumínské aquacentrum láká návštěvníky každý rok na zajímavé a atraktivní novinky. Například předloni otevřeli v saunovém světě atraktivní sudovou saunu, v závěru loňského roku přibyl venkovní whirpool a ochlazovací bazének. I přes rozšíření nabídky služeb zůstává vstupné do aquacentra i saun stále stejné, a to 90 korun pro dospělého o víkendu po dobu 60 minut.

Aquacentrum nabízí plavání kojenců, dětí ve školkách a školách i plavání veřejnosti. To vše ve venkovním i vnitřním bazénu s doprovodnými atrakcemi. Vodní svět disponuje 25metrým plaveckým bazénem s pěti drahami a teplotou vody 28 stupňů. Relaxační bazén nabízí 45metrů dlouhý tobogán, masážní lavice a trysky, malý vodopád a třicetistupňovou teplotu vody. Kromě toho je z něj možné proplout do venkovního vyhřívaného bazénu se stejnou teplotou vody. Návštěvníkům je k dispozici také whirpoolka s teplotou 33 stupňů, dětské brouzdaliště i vodní bar.

Aqua BohumínV areálu aquacentra je rovněž saunový svět s šesti saunami – třemi suchými, kdy jedna z nich nabízí saunování v sudu, dvěma infrasaunami a jednou parní. Nově návštěvníci saunového světa mohou využít i venkovní whirpool s teplotou vody 35 stupňů a ochlazovací bazének.

Pro veřejnost je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 6 do 7:45 a od 12 do 21 hodin. V pátky pak od 12 do 21 hodin. O víkendu se dveře návštěvníkům otevírají od 8 do 21 hodin. Sauny jsou přes týden otevřeny od 12 do 21 hodin, o víkendech a svátcích od 8 do 21 hodin.
Aquacentrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.

Další aktuality

2.10.
2022
Podzim láká k barevným výhledům z Lysé hory

Podzim láká k barevným výhledům z Lysé hory

Moravskoslezský kraj | Příroda
27.9.
2022
Česko mezi řádky: Šikmý kostel, Karviná a Karin Lednická

Česko mezi řádky: Šikmý kostel, Karviná a Karin Lednická

Moravskoslezský kraj | Životní styl
18.9.
2022
10 tipů na podzimní procházky ostravskou zelení

10 tipů na podzimní procházky ostravskou zelení

Moravskoslezský kraj | Příroda