Úvod > Aktuality > Bike Park v Rokytnici má v červnu otevřeno každý víkend
Bike Park v Rokytnici má v červnu otevřeno každý víkend
">
Letní sporty

Bike Park v Rokytnici má v červnu otevřeno každý víkend

  • Vydáno14. června 2019
Bikepark Rock-It-Nice se nachází v areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Pro milovníky downhillu jsou připraveny tři trasy v celkové délce 5 kilometrů. Tratě jsou postavené tak, že si na své přijde každý. V červnu je bikepark otevřený každý víkend od 9:00 do 17:00 hodin.
Bikepark RokytniceLanová dráha Horní Domky vozí denně bikery a turisty v půlhodinových intervalech od 9 do 17 hodin. Pro milovníky downhillu jsou v bikeparku Rock-It-Nice připraveny tři trasy v celkové délce 5 kilometrů. Tratě jsou postavené tak, že si na své přijde každý. Park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let.

Dále na všechny návštěvníky čeká lehká freeridová trať. Součástí bikeparku je i lesní trail, který dokonce povede tunelem pod tratí T-Line a bikery tak čeká spousta pohodové zábavy na svazích Lysé hory. Jídné na celý den vyjde na 540 korun pro dospělé a 490 pro mládež od 14 do 17 let. Děti do 14 let v doprovodu dospělé osoby mají jízdné zdarma, jinak jezdí za 410 Kč. Pokud nemáte vlastní horské kolo nevadí, můžete si jej vypůjčit ve zdejší půjčovně. Půjčovné vyjde na 750 Kč na celý den.
Bikepark Rock-it-nice v Rokytnici nad Jizerou

Bikepark Rock-it-nice v Rokytnici nad Jizerou

Bikepark Rock-it-nice se nachází v areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Pro milovníky downhillu jsou připraveny tři traily v celkové délce 5 kilometrů. Tratě jsou postavené tak, že si na své přijde každý včetně rodin s dětmi. Park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let.

Lanová dráha Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou

Lanová dráha Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou

Díky lanové dráze Horní Domky je možné přiblížení turistů a cyklistů k hlavním krkonošským turistickým trasám a cyklotrasám. Lanová dráha Horní Domky (A1) vede z rohu parkoviště Rokytka k chatě Lovčenka v Horních Domkách.

Další aktuality