Úvod > Co chcete dělat? > Jeseníky Pass – zážitková karta hosta Jeseníků
Zážitky

Jeseníky Pass – zážitková karta hosta Jeseníků

Jeseníky Pass je zážitková karta hosta Jeseníků, která nabízí bonusy, slevy, speciální pobytové balíčky i věrnostní program. Do systému jsou zapojeny významné památky a atraktivní služby v Jeseníkách.
Jeseníky Pass vám nabízí bonusy, slevy, speciální pobytové balíčky i věrnostní program. Do systému jsou zapojeny významné památky a atraktivní služby v Jeseníkách. Zážitkovou kartu Jeseníky Pass tak můžete uplatnit na více než 120 místech a nechat se za svou návštěvu Jeseníků navíc odměnit. Prostým používáním zážitkové karty se vám na váš osobní účet načítají bod. Za každé použití karty je jeden věrnostní bod. Jakmile dosáhnete hranice 200 bodů a následně 500 bodů, získáte od svých Jeseníků dárek v podobě originálního produktu z Jeseníků.

Zážitkovou kartu je možné zakoupit ve vybraných turistických informačních centrech a u dalších partnerů v Jeseníkách nebo při účasti na vybraných akcích. Kartu lze získat zdarma i jako benefit u vybraných ubytovatelů nebo při účasti na vybraných akcích. Zakoupit si ji také můžete z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu.

Svou zážitkovou kartu noste stále u sebe a prokazujte se s ní v označených partnerských zařízeních, které vám poskytnou službu s uvedeným bonusem. Úplný seznam veškerých výhod a slev naleznete v tištěném katalogu, který dostanete zdarma k zážitkové kartě, nebo na webových stránkách karty.

Provozovatel

Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu

Kladská 1
787 01 Šumperk
Tel.:
+420 608 119 091
Email:
sekretariat@jesen...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jesenikypass.cz
GPS:
49,965125 16,971984
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
Město:
Šumperk
 

Vstupné

Cena: 99 Kč

Rodinné vstupné: 199 Kč

Poznámka:Typy karty a jednotné ceny: Individuální: 99 Kč Rodinný: 199 Kč (platí pro 2 dospělé osoby a maximálně 3 děti do 18 let věku) - karta je odlišena speciální samolepkou

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Cakir's Burger v Šumperku

Cakir's Burger v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj
Cukrárna Cukrle v Šumperku

Cukrárna Cukrle v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj
Cakir’s Burger

Cakir’s Burger

Šumperk, Olomoucký kraj
Bistro J & J v Šumperku

Bistro J & J v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj